Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti mit reagálnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit reagálnátok, ha egy idegen pasi a feneketekre csapna, vagy megfogja?

Figyelt kérdés
Min. Pofon?

2013. jan. 7. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
belefosnék.bár nem vagyok lány
2013. jan. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én visszakézből megpofoztam, nem tudom, melyikünk lepődött meg inkább...
2013. jan. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is lekevertem az illetőnek egyet.. előfordult már.


25n

2013. jan. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%

Visszakézből pofon nálam is.

Egyszer fordult ilyen elő, a villamoson éreztem, hogy megmarkolja valaki. Oda se néztem, kapott rögtön egy csattanósat.


Aztán amikor megfordultam, kiderült hogy a barátom szállt fel az előző megállóban, és mivel látta, hogy nem vettem észre, gondolta hogy meglep. De végül is nem bánta a dolgot, azt mondta, megnyugtató, hogy így reagálok, ha valaki netán inzultálna :D

2013. jan. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%
Reflexből pofon
2013. jan. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy most írok a már hat évvel ezelőtti kérdésre, de most is nem árt először is a fickót szemügyre venni alaposabban a pofonvágás, pofonlekeverés előtt, mert sosem lehet tudni, hogy esetleg nem e egy 160 kilós jól kigyúrt izomkolosszus, és elég már ha csak épp hogy megérinti a nő arcát a nő már attól kidől. Viszont még a másik, hogy most függetlenül attól, hogy kigyúrt, vagy sem lehet ő maga is egy agresszív természetű és akkor a nő hiába pofozta fel akár jogosan, akár nem, de még vissza is üthet, ha olyan természete van szóval azért ezzel sem árt vigyázni. Viszont van még egy variáció, méghozzá az, hogy bicska is lehet nála azaz zsebkés, és aztán onnantól már tényleg meg van a baj. Tehát még egyszer mondom, hogy nem árt azért az ilyenekkel vigyázni.


/F33/-095

2019. ápr. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!