Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen mindenkivel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen mindenkivel? Annyira bunkó, mégis örülök ha a társaságában vagyok. Ez miért?

Figyelt kérdés

Nem tudom,hogy a jelleme,hogy fér meg az eszével!

Kitűnő tanuló és rengeteget olvas,viszont nagyképű,nagyszájú,beképelt bunkó is egyben....

De velem más,valahogy sokkal kedvesebb,és nem bánt meg....

Jóképű srác,ha nem lenne ilyen akkor talán biztosra mennék és ráhajtanék,de így nem nagyon szeretnék....

pedig szeretek vele lenni,mert átformál...

Olyan dolgokat mutat meg,amikre eddig nem is gondoltam volna,hogy milyen érdekes..Nézőpont kérdése.

Mit szóltok az ehhez hasonló srácokhoz...

Mellesleg regényeket ír,szerintem van tehetsége hozzá,de nem akarja megjeleníteni...Egyet kölcsön adott nekem...

Szóval tetszett..

18 évesek vagyunk


2013. febr. 3. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Én azért vagyok bunkó másokkal, mert a legtöbb ember csak kihasználná a tudásomat, viszont egy ember sem keresi a bunkók társaságát és néha jobb, ha nem vesznek körül hamis barátok, csak azok akik tényleg szimpatikusok nekem is és tudom, hogy valóban a barátaim szeretnének lenni, nem pedig csak képmutatóak...
2013. febr. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Van benne valami!

De ez se elég nyomós ok,arra,hogy így viselkedjen!

2013. febr. 3. 19:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért ilyen, mert megteheti.

Hogy miért szeretsz mégis vele lenni? Mert jól néz ki...ezzel minden el van intézve.

2013. febr. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!