Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akar kapcsolatot, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar kapcsolatot, nem kezel fer módon mégis (többi lent)?

Figyelt kérdés
állandóan csak arra gondolok , hogy hogyan szeretnék vele szeretkezni , meg milyen volt vele . Más is van így ?

2013. jan. 27. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy bogárka?
2013. jan. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem akar kapcsolatot ne zaklasd akkor nem fog sehogy se kezelni mert hogy nem is mész a közelébe.
2013. jan. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem zaklatom , ő kers én ritkán , akkor sem javaslok találkotót .
2013. jan. 27. 20:15
 4/6 A kérdező kommentje:

De jó lenne egy pár jó válasz .


Más nő is van így , hogy egy férfi sehogyansem bánik vele úgy , ahogy kell , de mégis szexelni akar vele ? Más férfival nem igazán tudom elképzelni hogy lefeküdjek . Lehet csak bemagyarázom magamnak , mert pillanatnyilag nincs más akihez ilyen közel kerültem ,és csak ezért van ?

2013. jan. 27. 20:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Vágysz egy normális kapcsolatra és a szerelemre,ez ezért van.Pedig ezt a pasit csak erősen kívánod,vonzódsz Hozzá,tetszik,talán ez egy kisebb fellángolás is részedről.No de ez nem szerelem!Ő meg semmit nem akar Tőled.Innentől kezdve kezeld Őt a helyén,és minden rendben lesz.Majd Rád talál az is,akivel tervezhetsz.
2013. jan. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak az az igazi nem nagyon siet megjelenni . Mikor azt mondják ,hogy hú így meg úgy jön majd az igazi , de mikor ? Mintha nem igazán nekem találták volna ki ezt a nő férfi viszonyt . Szerintem egy ilyen nőnek kellene örülnie egy pasinak , de vagy el se hívnak randira vagy nem akarnak velem kapcsolatot . Mintha félnének tőlem , vagy nem is tudom , pedig normális vagyok , nem tudom mi a hibám . Nem is vagyok elég nyitott, de ez azért is van mert ,ha nyitottabb vagyok akkor sem sül ki semmi a végén .
2013. jan. 27. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!