Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy újra barátok legyünk a fiúval?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam (17), akivel régen jó haverok voltunk, de aztán nagyon beleestem. Ő észrevette, és kért, hogy hagyjam békén. Akkor nagyon kiborultam, 1 évig nem beszéltem vele. Aztán kibékültünk, ő nagyon kedves, de nem tudom, hogyan lehetnénk megint barátok. Nem szeretném, ha félreértené, hogy nyomulok. Beszéljem ezt meg vele, vagy inkább lazán legyek kedves?

2013. febr. 3. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor menj bele, ha te se vagy már szerelmes belé, másképp rossz vége lehet, hidd el. Ha te is csak baártságot szeretnél tőle akkor viselkedj úgy mint más barátoddal és kész :)
2013. febr. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mit érzek :) Azok után, ami történt, nem vagyok szerelmes, de az tudnék lenni. Mindenesetre hiányzik nekem, és szeretnék vele lenni, ha barátként elfogadna.
2013. febr. 3. 21:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, én is voltam ilyen helyzetben, és nem működött a barátság. Ha a másik fél még mindig többet akar, akkor nem szokott. Szerintem ha ő igazán semmit nem akar, jobb lenne ha valahogy kivernéd a fejedből teljesen-persze tudom, hogy ez baromi nehéz. Néha az segít, ha teljesne hanyagoljátok egymást. De ha úgy gondolod, menne a barátság, akkor próbáld meg...:)
2013. febr. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen az bánt, hogy nem mondta meg, hogy miért utasított el. Ezt már sosem tudom meg.
2013. febr. 3. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!