Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy újra együtt legyünk?

Figyelt kérdés
Egy évvel ezelőtt együtt voltam egy sráccal,pár hónapot.Tegnap este találkoztunk és beszélgettünk.Kérdeztem,h mikor szakadt el tőlem,azt mondta,h még nem tudott elfelejteni.De,hogy azon van,és,hogy ő ezt kitűzte célul,hogy el fog szakadni tőlem.Ezzel csak az a baj,h mikor találkozunk akkor mindig az ágyba kötünk ki.Mondtam neki hajnalba,hogy megyek,mondta,h ne menjek már majd reggel hazavisz.Meg,h mondjam azt itthon,h nem engedett el.Majd mikor elindultam akkor szorosan magához ölelt.Az ágyban is ölelt állandóan.Mondta,hogy majd csörgessem meg ha haza értem.reggel meg mikor felkelt egyből hivott,h itthon vagyok e.Mit csinálhatnék,hogy jobb belátásra birjam és,hogy kibéküljünk?
2010. aug. 24. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolom van oka annak, hogy túl akar lépni rajtad, bár elég akaratgyenge lehet, ha állandóan az ágyban köttök ki. Nem tud uralkodni magán, de ettől függetlenül nem akar többet. Beszélj vele őszintén erről, hogy te szeretnéd, ha megint több lenne köztetek. Ha ő ezt nem akarja, akkor el kell fogadni.
2010. aug. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Orálkulum ***** válasza:
A srác elég érdekes eset lehet. Van ott valami fura motiváció a háttérben, amiről lövésed sincs. Még mielőtt együtt akarnál újra lenni vele, okvetlenül derítsd ki, mivel épeszű ember, aki tényleg akar valamit a másiktól az nem mondd ilyeneket, hogy "tök jó veled, de sajnos azt tűztem ki célul, hogy elfelejtelek". Nincs a kedves delikvensnek épp egy másik párkapcsolata közben? Mert ezt tartanám a legvalószínűbbnek. Annak meg ne dőlj be, hogy reggel azt mondja, ne menj el. Hormonok :)
2010. aug. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!