Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha a csajotok megkérne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha a csajotok megkérne, hogy verjétek el durván (pl nadrágszíjjal, hogy nyoma maradjon), megtennétek?

Figyelt kérdés
nem finom simogatásra gondolok,hanem igazi spankingre.ha igen,miért,ha nem,miért nem?
2013. febr. 4. 01:37
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Bocs, ha nem te voltál. :)
2013. febr. 4. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha bizos lennék benne, hogy valóban élvezi/élvezni fogja, akkor persze ésszel belemennék a dologba. Ha nagyon hergel akkor akár picit erősebbn is, de csak szíjjal, tompa vagy kemény tárggyal, kézzel nem. És közben is bármikor elállíthatna, nem élném úgy bele magam, hogy akkor most mindenáron. Szóval csak az ő kedvéért, de nem hiszem, hogy ebből rendszert tudnék csinálni.
2013. febr. 4. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

A qrva élet, te ezt szeretnéd? :DD

Megtenném, de megmondanám ezt írd le egy papírra.:D

Elég beteg:D

20F

2013. febr. 4. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
és akkor? :D van ilyen
2013. febr. 4. 02:03
 15/23 anonim ***** válasza:

És akkor felizgatott a gondolat.:D

De visszafele is tetszene egy kis szado.:D De azért finomabban. XD...

2013. febr. 4. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Magam elé képzeltem hogy kivörösödne a fehér feneked..:D
2013. febr. 4. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
szoliba járok :D
2013. febr. 4. 02:19
 18/23 anonim ***** válasza:
A másik 77-es nem én vagyok :D
2013. febr. 4. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Az én sub csajok kifejezetten élvezte, hogy vám rajta néhány nyom a ruha alatt.....és csak ő tudja más pl a kollégái nem is sejtik miket művelt illetve muveltem vele.
2013. febr. 4. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Mókusgyilkos ***** válasza:

kérdező tán játszó pajtás kerestetik v mi fene ?:D


amúgy 1 spanking még bőven nem bdsm :D max a nagyon nagyon nagyon lightos verziója.

2013. febr. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!