Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érezte a tanárom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érezte a tanárom? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Előre is bocsi, ha kicsit hosszú lesz, de légyszi olvassátok el!

Nemrég olvastam egy olyan kérdést itt, hogy lehet érezni (legtöbbször), ha valaki vonzódik hozzánk. Én nagyon sokáig (több éven keresztül) bele voltam esve az egyik tanáromba, testileg is vonzódtam hozzá, és szerettem is nagyon (tényleg).

Szerintetek lehet, hogy ezzel ő is tisztában van/volt? Például ahogy néztem rá, ahogy köszöntem neki, abból leszűrhette? (Én próbáltam leplezni, de hát nem tudom mennyire jött össze.)

A másik meg az, hogy sokszor, amikor egymás mellett álltunk, akkor éreztem, hogy mennyire vonz és hozzá akartam volna érni vagy hozzábújni. Én éreztem akkor azt a "tüzet" részemről, de vajon ő is érzékelte?

Légyszíves csak normális válaszokat adjatok! Tudom, hogy nyilván nem tudjátok biztosan, csak a véleményetekre vagyok kíváncsi.

Köszönöm előre is!



2013. febr. 4. 10:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%
Te vagy az Ágikám?
2013. febr. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
lehet,hogy észrevette és érezte is,de nagyon helyesen nem törődött ezzel
2013. febr. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen, néha a tanár is érzi. én legalább is éreztem néha egyetemen, de igyekeztem kizárni.
2013. febr. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Najó. :D Kedves első, tényleg normális válaszokat kérek!
2013. febr. 4. 10:15
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi a normális válaszokat! Persze, én is tudom, hogy jól tette, hogy nem törődött ezzel (ha észrevette), nem is azért írtam. Én se akartam semmit, csak elfelejteni, sokat is kűzködtem vele, de nagy nehezen sikerült is!
2013. febr. 4. 10:17
 6/13 anonim ***** válasza:
Egy fizika tanárról beszélünk?
2013. febr. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem, nem fizika tanár.:) Miért kérded?
2013. febr. 4. 10:20
 8/13 anonim ***** válasza:
70%

Mert azt hittem...

;)

2013. febr. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Vagy igen vagy nem. A férfiaknak átlag alacsonyabb az EQjuk mint a nőknek. De ettől még érezhette. Illetve ez viselkedés alapján is látható: tekintet, mosoly, simulás, stb...

Ha szinte simultál hozzá akkor valszeg észre vette, de az ilyesmit igyekeznek a felnőttek nem észre venni. Mivel gyorsan megkapják a pedofil címkét ha valami kiderül.

2013. febr. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezoteriával foglalkozik a tanárod akkor érezte :P -még a gondolataidat is tudja olvasni :D
2013. febr. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!