Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatnám meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatnám meg, hogy szerelmes vagyok-e egy bizonyos srácba akivel nem járok?

Figyelt kérdés
2013. febr. 4. 12:44
 1/7 ASOT ***** válasza:
Erre csak te magad tudod a választ. Hogy mit érzel...
2013. febr. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a gyakorin.

Itt egy IGEN.

2013. febr. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kérdezd meg magad.
2013. febr. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
azt honnan tudod meg hogy szarnod kell?
2013. febr. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Még sosem voltam szerelmse és valamit érzek iránta csak nem tudom mit. Mert tetszik és kedvelem. Mármint szimpatikus és jóképű. És nem tudom, hogy ha izgulok mellette akkor azért mert szerintem jól néz ki, vagy mert szerelems avgyok belé. És van, hogy eszembe jut mikor nincs mellettem és akkor hiányzik. De nem tudom, hogy akkor most csak azért hiányzik mert barátként szerteem csak, mert hát a barátaim is hiányoznak... Nekem nagyon fontosak a barátok, mikor a legjobb barátnőmmel összevesztem kb 3 napig csak sírtam és allig jöttem ki a szobámból. Ez az egész azért van mert kiskoromba nem igazán foglalkoztam velem a szüleim (mondjuk most se...) és a barátaim voltak a családom is. Tehát nem tudom, hogy most hogy kötődök hozzá. Csak barát vagy több? Nincs erre valami egyértelmű jel?
2013. febr. 4. 12:59
 6/7 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2013. febr. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

miért izgulnál azért mellette mert jól néz ki? :D

ha nekem csak bejön egy srác,nem izgulok a közelében,csak ha úgymond meg akarok neki felelni,azaz ha járnék vele.

2013. júl. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!