Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nyitott baráti körben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nyitott baráti körben tetszik egy lány de egy nálam férfiasabb sráccal jár, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Együtt lakunk konkrétan. Amikor bekerültem hozzá azt mondta, hgy nincsenek együtt a sráccal, csak barátok, magyarázkodott, úgy éreztem tetszem is neki. Most viszont végig kell néznem, hogy egy nálam egy fejjel magasabb 20 kiloval több srác (vékony vagyok) jár vele ráadásul egy légtérben velem.

Tehetek bármit is? Úgyis csak a külső számít nekik, semmi más, nem?


Kedves vagyok vele, jól elvagyunk, de úgy érzem ebbe nem lesz beleszólásom.


2013. febr. 4. 18:45
 1/9 A kérdező kommentje:
Talán lehet, nem lehetetlen nem? De nem fogok tudni 20 centit nőni és 20 kilót felszedni egyhamar. Ráadásul ilyen fizikummal az intelligenciám se nagyon számít, mert ránézésre beskatulyáznak gyengébbnek.
2013. febr. 4. 18:47
 2/9 anonim ***** válasza:
Jól gondolod, a lányoknak csak a külső számít, így nem sok esélyed van. Ha annyira zavar, egyikőtöknek el kell költöznie.
2013. febr. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Annyi előnyöm van, hogy a srác egy kicsit szélsőséges, ebből a szempontból én "normális" vagyok talán ezért is örült amikor ideköltöztem. De úgy néz ki mégis megmarad a szélsőségnél.
2013. febr. 4. 18:50
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem szeretem mikor pasik írják, hogy hogyan csábíthatnék el egy lányt, aki már egy másik pasassal kavar.

Honnan tudod, hogy a lány jobban jár veled, mint vele. Már csak a gondolat is, hogy elakarsz csábítani egy olyan csajt, akinek már van valakije, csak birtoklási vágy, és nem vonzalom.

2013. febr. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
kb egy hete jöttek össze. Többször szakítottak már, kényszerből van vele együtt. Egyenlőre nem talál "jobbat", de azt tudom, hogy keresi.
2013. febr. 4. 18:55
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért jön vele mindig újra össze, mert nem hiszi, h még egy olyan jóképűt találhat. Ha te nem ütöd az ő szintjét külsőre, akkor elfelejtheted.
2013. febr. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha férfiasabb akkor az erősebb kutya b. elv van érvényben..
2013. febr. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
de ha mondjuk több pénzem van rögtön én vagyok az erősebb kutya.
2013. febr. 4. 19:32
 9/9 anonim válasza:
Jaj szard mar le. Ha egyszer szetmennek probalkozz be nala. Attol hogy itt vinnyogsz csak kedves vagy meg nezed hogy elviszik eloled inkabb lepj valamit. Tudom hogy nehez de ez tesz ferfiassa nem a +20cm meg a 89kg...
2013. márc. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!