Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,nagyon jó barátom,mindent megosztok vele.Van közös múltunk,amit nem neveznék kapcsolatnak,de elég sokáig tartott. Most van barátnője egy jó ideje. Ha meglát,messziről kiabál nekem,köszön, és sokat beszélgetünk. Ha ott van a barátnője,konkrétan alig mond ki egy sziát! De ha hétvégén a barátainkkal vagyunk,akkor megint kedves,a legtöbb időt velem tölti. A barátnőim szerint szerelmes. Szerintetek is, vagy csak szimplán a barátnője letiltotta a lánybarátokról?

2013. febr. 4. 21:39
 1/4 anonim válasza:
Szerintem a barátnő tudja, hogy mennyire jóban vagytok, és ez gondolom nem tetszik neki. Tehát inkább a második lehetőség, és a barátnő "tiltotta el".
2013. febr. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes lenne Beléd,akkor most Te lennél a barátnője.
2013. febr. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom,csak a barátnőim bogarat tettek a fülembe. Nem szeretnék ilyennel elrontani egy barátságot. Ha évekkel ezelőtt nem működött,most sem menne.
2013. febr. 4. 21:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez már a 1786345848. ilyen kérdés....
2013. ápr. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!