Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány akibe nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akibe nagyon szerelmes vagyok. Hogyan érjem el hogy belém szeressen?

Figyelt kérdés
Egyébként már voltunk facebookon kapcsolatban de még élőben sosem. És hát általában a facen gyakoriak a "csak kapcsolatban leszünk de más semmi" állapotok! Légyszi segítsetek!! köszi :) Negatívakat mellőzétek már még amatőr vagyok :D
2013. jan. 17. 18:45
 1/10 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?:DD
2013. jan. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
omg.. facebook -.- komolyan, pár év múlva röhögni fogtok azon, hogy valaha fennt voltatok facebookon. mindennel így van. Pár éve az Iwiw, myspace, aztán ott van a TeveKlubb, stb...
2013. jan. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Am 17 vok de visszahúzódó srác vagyok!!! Kerülöm a tömeget,de van pár csaj aki aranyosnak tart de nekem ő kell! Am nyugodtan írhattok negatív kommentet is nem érdekel én csak úgy is annak a tanácsát fogadom meg aki normális tanáccsal lát el!!! :) remélem fogjátok :)
2013. jan. 17. 19:13
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló problémám van :) Van egy csaj aki nyáron belém szeretett, de akkor volt barátnőm. Azóta viszont már nincsen és beleszerettem abba a csajba. Viszont ő már leragad a "barátság" szinten.
2013. jan. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az szívás :/ Am énis azt érzem h a csaj is leragadt a barátság szintjére de én többet akarok mert nagyon szeretem és érzem hogy sikerülhet de nemtudok egyszerűen odáig eljutni mert félek ha csak úgy rányomulok mint az állat akkor nemhiszem h jó néven vennl viszont attól is félek hogy talál valaki mást és addigra már késő lesz :/ És még a stílusunk sem egyezik meg sajnos pedig akkor több esélyem lenne...
2013. jan. 17. 19:26
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Leginkább sok pénzzel és fekete BMW-vel.
2013. jan. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Francba. Akkor most adjam el a tűzpiros ferrarit ?
2013. jan. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom kihagyni... Milyen az, hogy "már voltunk facebookon kapcsolatban de még élőben sosem"? Alig beszeltek, de facebookon kapcsolatban vagytok?... -.-
2013. jan. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

én is ugyan ebben a cipőben jártam pont ebben

egyszer lementünk a haverokal megyek haza és útközbe találkoztam vele beszélgetünk egy kicsit (én anyira zavarba voltam hogy csak mosolyogtam meg bologatam:D) aztán vette a bátorságot és el hívtam sétálni és közben elmondtam neki mit érzek és ő is ugyan azt érzi és már régóta együtt vagyunk.

Talán csak meny oda és mond el neki hogy mit érzel kedvesen és hogy régóta elszeretnéd ezt mondani neki de nem tudtad hogy hogy. HAJRÁ!!


remélem segítettem

2013. jan. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Van egy lány és többször is elutasított már, pedig elmondtam neki az érzelmeimet azóta is szeretem többször is megvédtem kis köcsögöktől akik zaklatják még se akar tőlem semmit egy olyan csávóért van odáig aki már nem egyszer ütött meg nőt sőt a lányt nem egyszer utasította el és a lány tudja h én szeretem mégis előttem sajnáltatja magát mondjátok meg nekem mit kell tennem ahoz h észrevegye h megbecsülöm és h rájöjjön h mindennél jobban szeretem?
2013. szept. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!