Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudom hogyha egy 13...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogyha egy 13 éves lány szerelmes belém?

Figyelt kérdés
És én is 13 vagyok.
2013. jan. 17. 21:29
 1/7 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem oda írni, hogy anyám régen jóban volt a lány anyukájával, és ezért anyám tudja hogy régen (mikor még alsós voltam) belém volt esve, és ezért merült fel bennem a kérdés, hogy vajon még mindig így érez
2013. jan. 17. 21:31
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor néz téged, figyel meg ilyenek.

Akiket én ismerek 13 éves lányok elég feltűnőek, sőt bäszott idegesítőek. Futkároznak a fiú után, névtelen illetőnek szánt üzeneteket írnak a fészbuk falukra...

De egyébként beszélgess a lánnyal, és észreveszed majd úgy is, ha tetszel neki.

2013. jan. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

kössz a választ

a padtársam úgyhogy szoktam vele beszélgetni, meg egy házban lakunk csak más lépcsőházban ezért haza is szoktam kísérni

mondjuk már volt olyan hogy megyek haza az iskolából, köszönök elköszönök, és azt mondta hogy: Kajak nem vársz meg?

2013. jan. 18. 13:46
 4/7 A kérdező kommentje:
meg dolgozat közben elég segítőkész :D
2013. jan. 18. 13:47
 5/7 A kérdező kommentje:
de természetesen nem szoktam kihasználni erre
2013. jan. 18. 13:47
 6/7 anonim válasza:
Ömm szerintem nem az, de igaza volt a második hozzászólónak, beszélj vele, úgy is megtudod... Attól hogy segít dogák közben, meg hasonlók, arról nem lehet észrevenni, hogy szerelmes-e beléd.
2013. jan. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
(Előző vagyok) Nekem még volt olyan is, hogy a lány megadta a telefonszámát, minden este beszéltünk skype-on, eggyütt mentünk ebédelni, sőt még rám-rám nézett suliban órák alatt, de neki ez nem volt semmi, csak egyszerű barátság...
2013. jan. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!