Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szerelem miben változtatja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem miben változtatja meg egy tini életét?

Figyelt kérdés
15 vagyok, és tetszett már több lány, de úgy átnéznek rajtam, mintha ott se lennék... olyan taszító vagyok, pedig annyi a szépséghibám, hogy súlyfeleslegem van amit nem bírok leadni. És ez olyan sokat ront rajtam, bár a szomorúságomnak nem (csak) ez az oka... És még azt sem tudom, jó-e egy szerelem... semmit nem tudok róla, de vmi jó volna még akkor is ha soha nem lesz

2013. febr. 4. 22:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Majd ha szerelmes leszel, megtudod. Ezt nem lehet elmagyarázni. Az önsajnáltatásból pedig köszönjük, nem kérünk!
2013. febr. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Külsősként csak észre lehet venni, hogy az illető más, mint korábban... én erre céloztam nem arra, hogy te belülről mit érzel olyankor!
2013. febr. 4. 22:08
 3/11 Rainbowinthedark ***** válasza:

Az emberi életben a szerelem a legcsodálatosabb dolgok egyike ha van kivel boldognak lenni és megtaláltad azt akivel az lehetsz,úgy is lehet fogalmazni hogy az élet egyik kvintesszenciája.

Ezt mind Deep Purple- Soldier Of fortune hallgatása közben írtam

2013. febr. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha vki szerelmes akkor látszik rajta a boldogság, olyankor elég elvarázsoltak vagyunk meg ilyenek. A szerekem klassz dolog, de a szakítás sz*r.14/l
2013. febr. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A szerelem az élet legrosszabb dolga! Jó érzés tény, de csak szenvedés kapsz cserébe. Szenvedés keresni, ha megtaláltad küzdeni érte, feldolgozni a csalódottságot amelyeket okoz(hat), megfelelni a másiknak, sokba kerül, elveszi az idődet, és az eszedet is stb. Inkább hagyd a szerelmet! Néha néha kufirculj egyet, és ettől is jól és teljesnek fogod érezni magad, és az életed.
2013. febr. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Utolsó: te úgy írsz, mint egy kiégett, megkeseredett középkorú férfi...
2013. febr. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
A szerelem egy csodás érzés, ami elvarázsol és boldog leszel tőle. Csak a másikon jár az eszed.. mikor felkelsz, a suliba, hazafelé a buszon..:) Jól érzed magad vele, bármit megtennél érte. Sajnos nagyon sok párkapcsolatnak rossz a vége.. Ami azért van mert kiszeretnek egymásból.. vagy az egyik vagy a másik.. vagy más próbléma adódik. A lényeg, hogy önmagad add, ne akarj másnak tűnni mint aki valójában vagy. Azért nem várhatjuk, hogy a szerelem csak úgy elénkugrik.. tenni is kell érte. Ha önmagad leszel, biztos találsz olyan lányt akit nem zavar, hogy hogy nézel ki, mert úgy fog szeretni:) De viszont erőltetni sem kell. Ne akarj görcsösen barátnőd szerezni, csak lazán:)
2013. febr. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Jah és még az is lényeg, hogy soha ne add fel! :)
2013. febr. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Utolsó: te úgy írsz, mint egy kiégett, megkeseredett középkorú férfi..."

Pedig 23 vagyok.

2013. febr. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát abban változtatja meg őket hogy hanyagolják a tanulást, nem védekeznek, terhesek lesznek.
2013. febr. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!