Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esélyem, hogy visszahódíts...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem, hogy visszahódítsam? Lent írom.

Figyelt kérdés
Volt egy 3 éves kapcsolatom de 2 évvel ezelőtt szakított velem a barátnőm egy másik srác miatt. Na a másik srác az utóbbi időben állandóan verte és szakítottak már 4 hónapja. A lány pánik beteg lett nyugtatókat kell szednie. Én még mindig szeretem őt és nagyon hiányzik. Az utóbbi napokban kicsit szoktunk beszélgetni facebook-on. Mi tévő legyek, hogyan próbáljam visszacsábítani? Egyáltalán lehet esélyem?
2013. febr. 4. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet esélyed.

Valószínű az a lány már egy lelki roncs, amiatt ahogy az a fiú bánik vele.

Tehát vmi támasztékra van szüksége, és egy kis felvilágosításra, hogy neki ezt nem kötelező viselnie, nemhogy a bánásmódott de a kapcsolatot se. Ha kicsit érzékelteted vele, hogy melletted még szeretetet is kaphat meg törődést, valószínű felkeltheted az érdeklődését újonnan.. ha nem elvakult.

2013. febr. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azok utàn amin keresztülment, illetve a pànikbetegsège tükrében, fontos lenne, hogy valakivel-nyilvàn akit jòl ismer- kötetlenül tudjon beszélni a problémáiròl.. ez lehetnél te.

Szerintem "koncentràlj" arra, hogy segítsd ahogy csak tudod, ha ezt érzékeli akkor idővel több is lehet köztetek.

2013. febr. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen a válaszotokat :) megpróbálom a legjobbat kihozni.. :)
2013. febr. 4. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!