Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bámulnak mindketten?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bámulnak mindketten?

Figyelt kérdés
Van az osztályban 2 fiú, tudomásom szerint legjobb haverok. Az egyikük tetszik nekem, ő sűrűn is szokott bámulni pl órákon vagy szünetekben. Ma (de már máskor is) a barátja nagyon feltünően bámult. Engem nézett, mert a szemembe nézett, mikor ránéztem és mögöttem már csak a fal volt. Miért csinálják? Az elsőnek említett fiú több jelet is küldött már. Lehetséges, hogy tetszem ennek a fiúnak és ezt tudja a másik is, és ezért nézett..? A 2.fiú szokott rám és a mellettem ülőre mosolyogni (kicsit hülyéskedős fiú). A múltkor is ránk mosolygott, mi meg visszamosolyogtunk, és közben a másik fiú is(aki tetszik), majd ezután úgy viselkedett, mintha nagyon örülne valaminek (lehet amiatt, hogy rájuk mosolyogtunk).
2013. febr. 4. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor írjál, ha már a rendkívül komoly mosolyokon és egymásra nézéseken kívül, valami értelmes dolog is történt veled.
2013. febr. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Legalább vidáman telnek a napok a suliban,ez is valami :)
2013. febr. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Mókusgyilkos ***** válasza:
100%
be voltak varázs gombázva :D
2013. febr. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
a sok mosoly között elvesztettem a fonalat :DD
2013. febr. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerre akarnak megcsinálni. Dupla virslis hotdognak!
2013. febr. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! szerintem bejössz mind2 srácnak,azért néznek! Küld te is egyértelműbb jeleket szerintem,annak amelyik jobban tetszik!

/jaj,nagyon nevettem a varázs gombáson,meg ,h.egyszerre akarnak megcsinálni/milyen piszkos a fantáziája a kedves válaszolóknak! Bár ki tudja mik járnak a fiatal srácok agyában mosolygás közben! Én is szemeztem a suliban stb.de jó is volt régi szép idők!!!

27/L

2013. febr. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is bejösz mind a kettőnek (ha ugyan nem csak te képzeled be, hogy néznek). Nemhinném hogy a haverja azért bámul, mert tudja hogy tetszel a haverjának. Gondolj bele. Te bámulnál egy fiút csak azért mert tudod hogy bejön a baránődnek? Én nm.

21L

2013. febr. 9. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!