Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért a dagi csajok bámulnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a dagi csajok bámulnak csak meg, ma is annyira bámult az egyik h már megijedtem?

Figyelt kérdés

Az átlag és a szép csajok nem különösebben foglalkoznak velem, de a dagik mindig néznek és már elég sokszor oda is jönnek dumálgatni :S Én meg már nem tudom h meneküljek előlük, lassan már az utcára se merek kimenni.

Mit tehetnék ez ellen h ne kelljen félve kimennem?


2012. dec. 8. 19:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mi az a dagi lány?.........

Am is, ha te nem vagy egy Adonisz, akkor szerintem ne írd le őket..lehet egyik életed párja lehetne..mások véleménye gondolom jobban érdekel, mintsem megismerd milyen egy kettő..mert nem a külső a lényeg, ezt is mondhatnám, de azt is, hogy a "típus" sem

2012. dec. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázz, lehet, hogy meg akarnak enni.
2012. dec. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
A böllér elől meg fut a malac mikor meg akarja szúrni...te mázlista..már rég voltam disznótoron...fogj csak meg egyet :D
2012. dec. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
Mert átlagosan nézel ki. Így szép barátnőd nem lehet.
2012. dec. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy túl vékony vagy és haminak néznek.
2012. dec. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Jó de dagit meg én nem akarok, akkor inkább ne legyen senki csak hagyjanak békén :D
2012. dec. 8. 19:25
 7/12 anonim ***** válasza:
Amugy en nem tudom miert fel meg utalja mindenki a dagi lanyokat.bezzeg minden fiu azt mondja h ahhh a sovany lany az undorito inkabb dagi legyen ..persze aztan meg sorra irjatok h fuuujj dagi soha..
2012. dec. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Dagit arra értem aki nagyobb nálam, terjedelmesebb, szóval legalább 80-90kg :S

Aki csak kicsit hájaska de alapvetően alacsonyabb és végkonyabb mint én, ők még bejönnek :) Elvégre egy lány még ha picit husi is akkor is vékonyabb mint egy fiú :D

Remélem érthető voltam :D

2012. dec. 8. 19:47
 9/12 anonim ***** válasza:
biztos éhes volt.
2012. dec. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
93%

# 7/9

És kíváncsi vagy a válaszra? Én őszintén megmondom neked. A többség nem meri nyíltan felvállalni, hogy a dagi/kövér, 80kg-os ducika (mindegy hogy nevezzük) NEM jön be. Van pár ember aki azt mondja, és nem hazudik de ez inkább olyan korosztály aki elvált, vagy felnőtt és anyagi hátteret is beleszámítva nem a teltség a fő ideál.

De elmondom neked hogy ettől függetlenül az ideálról való véleménynyilvánítás az egyik legálszentebb dolog, lányoknál is. Ha valaki erről értekezik, akkor legtöbbször hazudik, és úgy beszél hogy azzal magának ne ártson. Ilyen az hogy elfogadja a túlsúlyt, ha a belső megfogja. Nagy tartása van, nem ad esélyt olyannak, akinek a sokadik lenne, ez is kamu, ugye tudjuk hogy aki megteheti, az felszedhet szinte bárkit, csak jól kell csinálnia.

2012. dec. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!