Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem még nem állt be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem még nem állt be a menstruációm. Az van a terhességi tesztre ráírva, hogy mielött megjön elötte 4 nappal csináljam meg de mivel nem állt még be, ezért nem tudom, hogy mikor csináljam, szerintetek?

Figyelt kérdés
Majdnem 17 éves lány.
2013. febr. 5. 15:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
és már teszt kell..
2013. febr. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, ha már eltelt két hét az eset óta, akkor csináld most.
2013. febr. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mikor volt meg utoljára? Az utolsó naphoz adjál 28-at...és utána csináld...szerintem...
2013. febr. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

1. válaszolónak szerintem nemkéne bunkónak lenned lehetne normálisan is válaszolni köszi puszi :) :*

A másik 2nek köszönöm a normális válaszokat :) de az a baj, hogy van amikor 1 hónapot kihagy :S és nem tudom, hogy most ebben a hónapban megfog-e jönni :S

2013. febr. 5. 15:49
 5/12 anonim ***** válasza:
Aktus utáni 14.napon már kimutatja a teszt, ha terhesség van...Ne a menzi,hanem az aktus időpontja alapján csináld meg....
2013. febr. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én vagyok a 3.

Pont ezért írtam, h akkor csináld, amikor meg kellene jönnie...elviekben...az,hogy gyakorlatban nem mindig jön meg, nem oszt, nem szoroz...

2013. febr. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

A 3. és 5. válaszolónak Nagyon Szépen köszönöm!

Sokat segítettetek ezzel!! :)))

2013. febr. 5. 15:56
 8/12 A kérdező kommentje:
És még annyit szeretnék, hogy hogyan lehetne beállítani, hogy rendszeresen jöjjön meg?
2013. febr. 5. 16:15
 9/12 anonim ***** válasza:
Természetes úton sehogy. Ez a pubertás. Természetellenes módon pedig fogamzásgátló tablettával.
2013. febr. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha egészségesen és rendszeresen élsz (étkezel, alszol, stb), akkor az javíthat rajta, és persze korral javul. De van, akinek felnőtt nőként is teljesen Random működik a szervezete.


Fogamzásgátló beállítja óraműre (sőt, 1-2 napot még direkt el is lehet tolni)

2013. febr. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!