Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van sokkal kevesebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van sokkal kevesebb sportos lány, mint fiú?

Figyelt kérdés
Sportos, nem az aki elmegy esténként futni heti kétszer egy hónapig, aztán kihagy 4-et, hanem akinek a napi életvitelébe az edzés olyan,mint a reggeli fogmosás. Sportágtól függetlenül.
2013. febr. 5. 18:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
az izmos férfi jobban mutat, mint az izmos nő
2013. febr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
A Lányok úgy vannak jól ahogy vannak!
2013. febr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%

Ne panaszkodj, örülj annak, ami van: Legalább fogatmosnak naponta :D

Amúgy túl sok időt vesz el a többségtől a tükörben pucsítás. Meg a f@szbukon sok a láw láw láw lájkollak, de csinivagy tündérkirálykisasszony barátnőm stb. Aztán akit elhalmoznak hazug dícsérettel, az azért nem sportol...

Akit szekálnak, az leszarja, és emberek közé sincs kedve menni. Megint csak mások pedig túl elfoglaltak. Na kb ennyi a helyzet.


Üdv, egy régi gyúrós

2013. febr. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Azért szégyellném magam,hogy a csajok többsége keményebb lenne mint én...
2013. febr. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

én pl tornásztam régen..

de abbamaradt mert nem vettek fel olyan suliba :S

így más pályát választottam ezáltal a sport is abba maradt.

2013. febr. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Akkor én is szégyellném magam ha mondjuk egy aerobikra/focira/lovaglásra vagy bármilyen normál,elfogadott sportra járó lány keményebb lenne mint én. De arról csak én tehetek.


Viszont nem arra gondoltam hogy gyúrjon, eszembe sem jutott.

2013. febr. 5. 18:58
 7/16 anonim ***** válasza:

Most erre mit mondjanak?

Lusta disznók és kész....

2013. febr. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Pretty_Fighter ***** válasza:

Haha valamikor láttam egy olyan képet,hogy mit kell csinálni a fiúknak,hogy jól nézzenek ki: naponta másfél órát kondizni. És mit kell a lányoknak csinálni,hogy jól nézzenek ki: ne zabáljanak egész nap.

Bár ezzel nem értek egyet,csak ez jutott eszembe:D

Egyébként nem tudom ,szerintem csak úgy szimplán a fiúkban jobban benne van a sportos élet.

De! én lány vagyok és sportolok;)

2013. febr. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"Miért van sokkal kevesebb sportos lány, mint fiú?"


Mit tesz egy fiú ha azt látja hogy a másik sportosabb, jobb testű stb.? Azt mondja: "Én is így akarok kinézni!" És ő is elkezd sportolni.


Mit tesz egy lány ha azt látja hogy a másik lány jobban néz ki? Azt mondja: "Mekkora rib@nc!" Irigykedik ezerrel, de az hogy ő is megdolgozzon az eredményekért már nem jut eszébe! (Tisztelet a kivételnek!)

2013. febr. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

mert a fiúk gyúrnak, hogy rendesen nézzenek ki, a lányok meg nem esznek

én, személy szerint imádok enni, úgyhogy muszáj lemozogni (ezt teszem 6 éves korom óta), aminek meg is van az eredménye :D

pl a legtöbb csaj aki nem mozog, annak vagy lapos, vagy löttyedt a segge, úgyhogy minden nap szembesülök azzal, hogy nézhetnék ki, ilyenkor tényleg hálás vagyok a szüleimnek, hogy egy nap levittek uszodába

de ahogy egy válaszoló írta, tényleg senki nem fog elkezdeni sportolni, ha mindig csak dícsérik

a fiúknak meg kell küzdeni a dícséretért, tehát nekik van motivációjuk, ezért gyúrnak (gondolom...)

2013. febr. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!