Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van sokkal kevesebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van sokkal kevesebb sportos lány, mint fiú?

Figyelt kérdés
Sportos, nem az aki elmegy esténként futni heti kétszer egy hónapig, aztán kihagy 4-et, hanem akinek a napi életvitelébe az edzés olyan,mint a reggeli fogmosás. Sportágtól függetlenül.
2013. febr. 5. 18:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de elnézem a lányokat néha, hogy tizen és huszonévesek, lötyög a hájuk, csámpásak, görbék, ne soroljam... Nekem ez siralmas. 7 éves korom óta úszok és a sport az életem része. Néha nekem is van lusta fázisom, de a mozgás magától értetődő nálam. 21L
2013. febr. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
mert a konyhába mit sportoljanak? észnél vagy? :D
2013. febr. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Mert lusták sajnos,tisztelet a kivételnek.

Persze elvárnak de mellette semmit se keljen tenni,addig sportolnak amíg nincsen meg a jó f_szi,de amikor kapcsolatba lépnek azonnal ,,leülnek".

Szóval lusták sajnos,és pont ezért találok magamnak nehezen nőt,aki szintén nagyon ad magára.

Nekem pasiként a heti 4 edzés már alap,pedig van,hogy este 9kor megyek le,de akkor is bármilyen elfoglalt vagyok.

Ez lehetne a követendő példa.


25Ffi

2013. febr. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
nem tudom, de én nem tudnék így élni. heti 3X aerobikozom, meg is őrülnék, ha nem sportolhatnék...
2013. febr. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
És azt miért nem lehet megérteni, hogy egyesek másképp viszonyulnak a sporthoz, mint ti? Én személy szerint a nyűglődést, vízkiverést, erőlködést, kifáradást és a fulladásos halálközeli állapotot látom benne, semmi olyat, amit lételememnek tudnék tekinteni. A szüleim sem neveltek ilyen szellemiségben, a teljesítményem is siralmas benne, általánosban és gimnáziumban végig folyamatosan a diáktársaim gúnyolódását hallgattam, nem csoda hát, hogy a tesi az egyik legutáltabb tantárgyammá vált. Én a pszichológiával kapcsolatos, filozófiai, illetve műalkotások elemzésével járó témákra fordítok több figyelmet, elméleti a beállítottságom. Megbotránkozhatnék, amiért szinte egyedül vagyok vele ebben a világban, de nem teszem, mert tudom, hogy az emberiség nagy része a kézzelfogható világban él és abban is fog, míg a Föld lehetővé teszi neki. Tolerancia, hmm?
2013. febr. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Bogesz:) ***** válasza:

Hát először is vannak akik olyan testi adottságokkal rendelkeznek, hogy nincsen rá szükségük (azok rohadjanak me:DDxDD..nem ám csak hülyülök), aztán vannak akiket nem érdekel és folyton arról papolnak, hogy a belsőbe és nem a külsőbe kell beleszeretni, aztán vannak olyanok is akik pont leszarják, hogy hogyan néznek ki.....valamint elég elnyomott többségben, de azért vannak (mint én) akik megküzdenek azért, hogy úgy nézzenek ki ahogy:))..bár nekem speciel nem az volt a fő célom, hogy húú de sportos legyek..vagyis hát azis közre játszott....szal én spontán egészséges életmódot folytatok (egészséges kaja, sok gyümi, zöldség, és nincs chips meg meki meg mindenlószar) amihez a napi torna is dukál (általában egy 50 perces dolog)...és hát ezekből a csoportokból lehet mazsolázni:DD és valószínű, hogy a fiúk nem is nagyon tudnak mással foglalkozni minthogy testépítéssel, ha éppen akarnak valamit változtatni a küldejükön, a lányok pedig szeretik a lustábbik verziót használni, ami abból áll hogy elfogadják magukat, és tonnányi alapozó segítségével porcelánbúrát képeznek az arcukból és facebookra feltöltik az őket éppen előnyösen ábrázoló képeket:)))..sajnos ebből egyre több van://..dehát a páwák is gyarapodnak rendesen szal ez is kétoldalú...:/

16/L

2013. márc. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!