Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikus/biszex lányok, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus/biszex lányok, ti szerettetek már bele olyan lányba, akinek tőletek nagyon eltérő testalkata volt?

Figyelt kérdés

Tudom, mindenki azt mondja hogy a külsőségek nem számítanak és hogy a szerelem vak, de valljuk be, a legtöbbeknek mégiscsak számít valamennyit.


Nekem nagyon nőies, teltkarcsú alakom van, nagy mellekkel. A lány aki nagyon tetszik nekem viszont elég vékony alkatú.

Emiatt tettem fel ezt a kérdést; szerintetek lehet nála esélyem?


Előre is köszönöm a válaszaitokat.


2013. febr. 5. 20:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én viszonylag vékony, nem túl nagy mellű, alacsony lány vagyok, az első nagy szerelmem nagymellű, kicsit teltebb csaj volt, szemüveges (tudom, hogy ez nem számít, de nekem kicsit mégis), mégis szerettem. Volt barátnőm is teltebb volt nálam és aki most bejön, ő meg sokkal magasabb és testesebb nálam, mégis nagyon tetszik valamiért. Szóval bármi lehetséges, hajrá! :D
2013. febr. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

nekem a hozzám hasonló testalkatú lányok tetszenek :)

magas vagyok, combos-fenekes, izmos, átlagos mellekkel, én az ilyen lányokat nézem meg, nekem ők tetszenek :D

viszont nem ismerek nálam magasabb, vagy velem egymagas biszex/leszbikus lányt, eddig az összes bi/leszbi lány picit alacsonyabb volt nálam, pedig nagyon szeretnék egy nálam magasabb lánnyal megismerkedni :D

2013. febr. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!