Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexeljünk? (részletek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeljünk? (részletek a magyarázatnál)

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. nagyon régóta ismertek egy srácot, aki konkrétan a legjobb barátom. történt már köztünk 1-2 dolog, de a szexig még sosem jutottunk el. többször szóba jött már, hogy "csinálhatnánk"..nem tudom, hogy helyes döntés lenne-e..nem akarom elveszíteni.
2013. febr. 5. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
ha barátok vagytok, akkor az barátság, abban szex nincs. ha igazi a barátság, enélkül is működnie kell. szerintem semmiképpen ne veszítsd el a szüzességet olyannal, akibe nem vagy szerelmes, nem éri meg!
2013. febr. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem érné meg.Keress inkább olyat,akibe szerelmes vagy.
2013. febr. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg simán meg lehet próbálni, ha többet éreztek egymás iránt. Még bármi lehet ebből később. Annyi, hogy mindenképpen beszéljétek meg, hogy kinek mik a vágyai, mi az ami tetszene, mi az ami nem... közben is figyeljétek egymás reakcióit és utána beszéljétek át kinek hogy tetszett a dolog, esetleg, hogy később mit hogy csinálnátok..


Szeirntem tök jó lesz, amikor igazi barátok (fiú-lány) úgy döntenek, hogy ki szeretnék próbálni, akkor ott azért megvan az egymásra való kölcsönös odafigyelés, az odaadás. Ha valamiért nem tetszene, akkor ne fussatok el egymás elől, szépen megbeszélitak majd hogy hogyan tovább. Ha tényleg barátok vagytok, akkor szeirntem menni fog.

2013. febr. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

azért tisztázzuk..már nem vagyok szűz. :)

és hát jelenleg ő a legfontosabb férfi az életemben (persze apu után)..nagyon szeretem, de nem vagyok szerelmes.

2013. febr. 5. 23:21
 5/6 anonim válasza:
Ha nagyon akartad volna már akkor az első adandó alkalommal ágyba bújtál volna vele.! ;)
2013. febr. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
van benne valami..
2013. febr. 27. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!