Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, melyiket választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Egy nagyon szép lány mogorva arckifejezéssel, vagy egy átlagos, de mindig vidám, mosolygós?

Azért vagyok erre kíváncsi, mert rám sokat mondják hogy szép vagyok de közben meg csúnyán nézek és ezért nem mernek megközelíteni. Én úgy gondolom, hogy ti akkor sem fogtok odamenni egy bányrémhez, mert mosolyog. Jól gondolom?


2013. febr. 6. 10:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Egyikhez sem mennék oda.
2013. febr. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
hát, ha nem ronda a csaj, és mosolygós, engem nagyon le tud venni a lábamról. :) ha meg szép, de elutasítóan viselkedik, szépnek tartom, de nem közelednék hozzá.. 17/F
2013. febr. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Mind kettőt meg ismerném belsőleg igy picit idővel rá jön az ember az sokkal fontosabb mindennél 28/F
2013. febr. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Az utóbbit.Nekem nem kellene olyan barátnő,aki folyton fancsali képet vág,még ha maga trójai szép Heléna lenne,akkor sem.
2013. febr. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Az átlagos viszont nem egyenlő a bányarémmel szerintem.De hetekig vitatkozhatnánk,hogy ki mennyire szép vagy nem szép.Én a mosolygós lányt választanám,mert annak talán nem ment zabszem a s*ggébe.
2013. febr. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 fospuska ***** válasza:
ha szép vagy és mogorva, akkor besorollak a "pláza minelli" kategóriába,aztán fogom azt a csajt,aki nyitott,kedves,még ha nem is olyan szép,mint te és élek boldogan. te meg reggelente fésülködj meg szépen, sminkelj,öltözz a fel a jó ruháidba, dzsalj el a west-endbe sétálni a barátnőiddel,röhögjetek jókat a "bányarémeken",aztán értetlenkedj itt,hogy miért nem a szép csajt választja mindenki.:)
2013. febr. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ha a személyiségükről nem tudok semmit, akkor a 2.-at.
2013. febr. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Talán én épp azért környékeznélek meg,mert morcit vágsz.Szerintem szexi.
2013. febr. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Én nem értetlenkedek! A való életben azt látom, hogy igenis sokat számít a külső. Míg a fórumok, pszicho-újságok, blogok mind azt írják, hogy a mosolygós lányokra ragadnak a pasik. Én csak véleményre voltam kíváncsi, hogy szerintetek, pasik szerint is így van-e ez!
2013. febr. 6. 10:39
 10/19 fospuska ***** válasza:
így.
2013. febr. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!