Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, melyiket választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Egy nagyon szép lány mogorva arckifejezéssel, vagy egy átlagos, de mindig vidám, mosolygós?

Azért vagyok erre kíváncsi, mert rám sokat mondják hogy szép vagyok de közben meg csúnyán nézek és ezért nem mernek megközelíteni. Én úgy gondolom, hogy ti akkor sem fogtok odamenni egy bányrémhez, mert mosolyog. Jól gondolom?


2013. febr. 6. 10:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Fontos a külső, de egy átlagosan csinos, szerényebb, mosolygós lány kenterbe veri simán a "szebb", mogorva csajokat.

Ki akarna magának egy öntelt, mosolyogni képtelen fapina barátnőt?

2013. febr. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
És miért nézel csúnyán? Kiül a gőg az arcodra? Ismerek ilyen lányokat, annyira el vannak telve önnön szépségükkel, hogy túlontúl nagy áldozatnak éreznék, ha mosolyognának az emberekre. Nekem nem kéne gőg kisasszony, a flegma tekintet miatt negatív belső tulajdonságokat társítanék hozzád. És ugye nem is tévednék sokat? :)
2013. febr. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig azt mondták, hogy szép vagyok, de olyan elutasítóan nézek. A duci, de mosolygós barátnőmet meg dicsérték. Utólag kiderült, hogy egy csomó mindenkinek tetszettem gimiben, de nem mertek odajönni. Aztán mégis lett férjem, aki nagyon rámenős volt, nem sikerült leráznom. Szerencsére. :)
2013. febr. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Számít a külső valamennyire, de a mosolygós lány valószínűleg jobban bejönne. Mondjuk én alapból nem vagyok olyan, hogy akármelyikhez is odamenjek csak úgy minden ok nélkül, de ha lenne rá lehetőségem szeirntem mindegyiket megismerném előbb. A mosolygós nem biztos, hogy azért mosolyog mert olyan jó kedve van, az is lehet, hogy egyszerűen csak valami nincs rendben és így álcázza vagy attól függetelnül, hogy vidám még lehet nagyon buta, azt pedig nem szeretném. A másik, ha valaki picit mogorvábbnak tűnő arckifejezése van. Az sem biztos, hogy örökre úgy marad :) És itt is kiemelném a belső értékeket, mint egyik legfontosabb tényezőt ;)


23/F

2013. febr. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Te nem lehet,hogy azért mondják,hogy szép vagy mert "csúnyán nézel" rájuk?! :D :D


Amúgy egy kedves és őszinte női mosoly, egy "nevető szempár" többet és nagyon sok mindennél és bizony olykor sok mindent kompenzál is! Tudod?! "Az arc a lélek tükre!"(...és ezt nem a szépségre találták ám ki! mert az relatív, és ízlésekkel vitatkozni nem lehet és nem is szabad!Van akinek szép az Y személy míg más számára nem az, és így tovább...)Szóval ha egy mosolygós arcot látsz(nem a folyton "vigyorikra" és a mű/tanult mosolyra gondolok) akkor jó eséllyel az egy kedves közvetlen személyiséget takar(hat)...ezzel pedig könnyebben megbarátkozik az ember ugyebár?! :)


Szóval ahogyan a réges-régi slágerben is van+ a mondás tartja: "...Don't worry be happy!" és "Make a smile"

2013. febr. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

A mosolygós életvidám a lány a nyerő! Viszont a külső is sokat számít, úgyhogy a morcos viselkedésed ellenére kellene lennie kérőidnek... :/


Küldj magadról képet, és akkor mondok a külsődről egy őszinte véleményt! :)

2013. febr. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

én az elsőt

szeretem a kihívásokat

2013. febr. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Attól függ. Most az hülyén jön le, ha valaki mondjuk a vonaton vigyorog maga elé, mint egy vadalma, lehet picit őrültnek nézném. De ha mondjuk társaságban, beszélgetésnél egy csaj soha nem nevet, nem mosolyog, csak bámul nagy mogorván, az sem pozitív.
2013. febr. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én az elsőt választanám.

Egy az hogy nagyon szép, a másik meg az, hogy nagyobb öröm az, hogy ha meg tudom mosolyogtatni :D

2013. febr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!