Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A menstruáció tényleg enyhül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Novaaa kérdése:

A menstruáció tényleg enyhül és hamarabb megszűnik, ha ''meleg van'' melegítik ott lent?

Figyelt kérdés

Csak érdekességből kérdezném, mert olvastam róla, hogy ilyenkor pár nő a görcsöket infrás lámpával oldja ( ott lent világítják magukat, hogy kitáguljanak az erek )


Érdekelne, hogy a forró fürdő is jó-e erre?

Vagy más módszer.



2013. febr. 6. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A fájdalmat csökkenti, viszont az ereket tágítja, így pont, hogy bővebb lesz a vérzés.

Másrészt menzesz alatt nagyon nem ajánlott az ülőfürdő. Menzesz alatt zuhanyozni kell. Ha a hasat akarod melegíteni, akkor melegvizes palackot tegyél rá.

2013. febr. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

igen, én mindig fürdök (vagyis zuhanyzok, nem ülök be ilyenkor), forró vízzel, ugye külön a pocim is "locsolom"

meg (mivel én otthon mindig mezítláb mászkálok) amikor megjön, vastag zokni, hosszúgatya, derékmelegítö (ez nyáron is!!), és hosszú ujjú felsö

én sajnos genetikailag vagyok olyan, hogy nagyon szokott fájni, ha ezek se segítenek, csak akkor veszek be gyógyszert, de azt inkább igyekszem elkerülni

2013. febr. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A fájdalom tényleg enyhül, és a vérbőség miatt az is lehet, hogy hamarabb megszűnik.

Én is szoktam ilyen praktikákkal élni, ilyenkor télen például odaülök a radiátorhoz, az is jól melegít. De azt még nem vettem észre, hogy ettől hamarabb megszűnt volna, mondjuk nekem sosem ugyanaddig tart.

2013. febr. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 SennaHikari ***** válasza:
Erről még nem hallottam. Arról igen, hogy ha sok C vitamint viszel be a szervezetedbe, akkor késleltetheted a menzeszedet, de ez új :)
2013. márc. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!