Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? Tönkretenné a kapcsolatunkat a fogszabályzóm?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a helyzet, hogy pár hónapja járok egy fiúval, akibe mostanra igazán beleszerettem. Viszont még nem tudom, hogy ő pontosan mit érez irántam/mennyire vagyok fontos neki. Nagyon rosszul látok, szemüvegem is van, de persze nem hordom, mert nem áll nekem jól. Persze ő még nem látott engem szemüvegben..Mondjuk ez nem is gond, mivel a jövő héttől kontaklencsém lesz. Viszont amikor beszélgettem az egyik osztálytársammal, ő azt mondta, hogyha hordanám a szemüveget, akkor már rég szakított volna velem ez a fiú, mert nem szereti a szemüveges lányokat..Persze nem tudom, hogy mennyire igaz ez, meg nem akarom annyira komolyan venni. De talán ez alapozta meg azt a gondolatot, hogy ha nem néznék ki így, akkor nem járna velem..Vagyis hogy számára fontosabb a külső, mint a belső értékek. Viszont jókat beszélgetek vele, jól érezzük magunkat, de még nem ismertem meg annyira, hogy tudjam, hogy ez igaz-e. Meg az van, hogy már évek óta van a számban alul egy alig észrevehető fogszabályzó, ami mivel belül van, így kívülről semennyire nem látszik. A múltkor csók közben észrevette ezt a számban, és azt mondta, hogy "nem baj hogy van, mert nem látszik" A gond csak az, hogy hónapokon belül lesz állandó fogszabályzóm, olyan, ami rendesen is látszik...És félek, hogy úgy nem tetszenék neki, és egy idő után tönkremenne a kapcsolatunk..Tudom, most jöhetnének az olyan válaszok, hogy "ha szeret akkor melletted marad" meg hogy "van akinek nagyon jól áll a fogszabályzó". De azért fiatal korban az ember bármennyire is szereti a másikat, ha nem vonzódik hozzá, akkor a kapcsolat nem lesz túl jó. Nem tudom mit tegyek, azon is gondolkodtam már hogy nem rakatok fel fogszabályzót, csak ugye nagy szükségem lenne rá..Ti hogy látjátok ezt a helyzetet?? Szerintetek mit tegyek? köszönöm a válaszokat, és elnézést ha néhány helyen hülyén fogalmaztam..
2013. febr. 6. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén, szerintem ez hülyeség. Nem egy szemüveg vagy fogszabályzó dönti el, hogy mennyire lehet ellenni veled, mennyire jó a társaságod, milyen személyiség vagy, stb.


Ha ez probléma neki, akkor nyilvánvalóan nem jó helyen keresgélsz.

2013. febr. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem.De ha igen akkor keress valakit aki normális
2013. febr. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fogja zavarni,mert amit akkor mondott azt csak extra nyugtatásnak szánta.
2013. febr. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ezen mulik egy kapcsoalat akkor az már régen rossz.
2013. febr. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne azt kérdezd mi lesz ha lesz fogszabályzód.. Kérdezd azt mi lesz akkor ha majd kiveszik a fogszabályzód.. Bomba csaj leszel tip-top mosollyal, és nem neked kell majd megtartanod a pasid, hanem a pasidnak kell majd megtartania Téged! :) Ha meg nem tudja már most felvenni a tempót, jobban jársz szivi ha már most hagyod elmenni. :)
2013. febr. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha ilyesmin fent akad, jobb is ha otthagy. Oké, egy pár mondatodból az jött le hogy neked édes mindegy hogy szeret-e téged vagy sem, ha neked ez kell legyen, buta vagy de mindegy, nézzük ezen kívül a dolgot: millió meg egy külső tulajdonságod van ami tetszhet rajtad neki, ha egy fogszabályzó már nagy gondot jelent, akkor igazán a külsőd se tetszett neki soha.
2013. febr. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Sokat segítettetek ezzel..Igazából az van, hogy fontos lenne tudom, hogy pontosan mit érez irántam, és ameddig nem tudom ezt, addig még nem ismerem igazán, és addig nem tudhatom, hogy milyen hatással lenne ez a kapcsolatunkra. Azért próbálok minden tanácsot megfogadni!:)
2013. febr. 6. 20:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy, de lehet, hogy ez a szerelem nem fog örökké tartani. De a fogaid meg a szemeid kellenek majd később. Nem lenne jó ötlet ezeket elrontani.
2013. febr. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 miértisne válasza:

Én megértelek:)

Hasonló helyzetbe kerültem. Mondjuk már majdnem egy éve együtt voltunk a barátommal, és sokáig fel sem mertem hozni a témát. Egyszer nagy nehezen kihúzta belőlem, hogy miről is szeretnék beszélni vele. Mikor kinyögtem a problémámat kinevetett, és azt mondta, hogy ne vicceljek már, azt hitte, hogy valami komoly baj van. Azóta elkészült a fogszabályzóm, és a barátom nagyon sokat segít, hogy könnyebben elfogadjam magam így.

Persze, nagyon nagy szerencsém van, hogy így kiáll mellettem minden helyzetben.

Szerintem csináltasd csak meg! Hidd el, hogy egy év múlva mikor leszedik, nagyon hálás leszel magadnak.

Tudom, hogy ha belezúgsz valakibe, akkor mindent megtennél , hogy megtartsd, és igen aprónak tudod érezni magad mellette. De hidd el, hogy sokkal jobb egy olyan kapcsolatban élni, ahol mindez viszonzott.

Ha tényleg jól megvagytok nem lesz semmi probléma.

2013. febr. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!