Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem lehet, hogy a sok nőgyűlöl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lehet, hogy a sok nőgyűlölő/nőkhöz erőszakosan viszonyuló férfit a nők állították elő?

Figyelt kérdés

Nemrégiben hallottam, hogy a katonaságnál szolgáló nőket nem teszik be a frontvonalba harcolni, mert a sérülésük esetén az összes férfi az ő megmentésükkel lenne elfoglalva, nem pedig az ellenség gyilkolásával. A mondat eszembe juttatta, hogy a férfiakban elvileg benne van, hogy a nőket-gyengébbek lévén-automatikusan segítse, óvja és szeretettel vegyes tisztelettel kezelje. A férfiak (jómagam is) belül egy kedves és finom nőre vágyunk, aki sebezhető és törékeny és szüksége van ránk.

Azt gondolom, hogy mindezeket alapul véve a sok, itt az oldalon található, kimondottan ellenséges és kritikus kérdés/válasz nem lehet véletlen. Ha a férfiak alapból szeretettel viszonyulnának a nőkhöz, akkor szerintem nagyon komoly női ellenlépések szükségesek ahhoz, hogy ezen a módon viszonyuljanak a férfiak a nőkhöz. Ti hogy gondoljátok?


2013. febr. 6. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:
27%

Eredetileg lehet így van, de a neoliberálok rendszeresen szembe mennek az ösztönös/hagyományos/normális viselkedéssel - ők hozták létre az egyik legundorítóbb fajtáját a nőknek az öko-femninistákat akiknek alapelve, hogy a fehér középkorú férfi kb. = a sátánnal és csak azért élnek hogy mindent tönkretegyenek.


Amúgy a nők nem is frontharcra a legjobbak, hanem épolónak, kémnek (ebben nagyon jók), akrobata harcos elitcsapat (Koreában van most nagy divatja) vagy előretolt lopakodó egység (sokkal jobban tudnak rejtőzködni mint mi)

2013. febr. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az hülyeség, hogy mindenki az ő megmentésükkel lenne elfoglalva, én legalábbis magamból kiindulva a frontvonalban nem is gondolnák ilyenre.

Hogy a legtöbbször megvan az oka ilyesminek, igaz, de vannak kivételek.

2013. febr. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen, Xenophilius, és sok mesterlövész is volt belőlük az oroszok között, ezt akartam még hozzátenni.

Igen, sajnos igazad van, ez az említett réteg rettenetes.

2013. febr. 6. 20:45
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem! A férfit is az anyja szülte.

Ha két ember nem való egymáshoz, és még is összeerőszakolják magukat, majd szakítanak, akkor általánosítva mondják, hogy ilyenek a fiúk. vagy ilyenek a lányok. Itt még nen olvastam, hogy én hü lye voltam, és elszúrtam valamit, azért szakadt meg a kapcsolat, vagy létre sem jött.

Az előbb olvastam egy kérdést, hogy egy lány írta, hogy egy fiú mindig közel áll hozzá, de nem meri megszólítani. De ha megszólítaná, biztos elfordulna, mert nem merne válaszolni. Mindkettő hibás, de a kislány azt kérdezte, hogy miért ilyenek a fiúk? És a lányok miért ilyenek?


És valóban, miért ilyenek, hogy egy mukkot nem szólnak és egy lépést nem tesznek a saját érdekükben, és a másikat hibáztatják. Ha meg össze is jön, akkor is egy hiba esetén már a másik nemet vádolják. Magába alig néz valaki?

2013. febr. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

72 %, arra akartam célozni ezzel, hogy alapból félti és óvja a legtöbb férfi a nőket és ahhoz, hogy mindez utálatba forduljon át, komoly ok szükséges.

Remélem, válaszol majd női válaszoló is, kíváncsi lennék.

2013. febr. 6. 20:47
 6/9 A kérdező kommentje:

Magába alig néz valaki?


A legtöbb embernek az nagyon nehéz.

2013. febr. 6. 20:48
 7/9 anonim ***** válasza:
Na, akkor magamba nézek. Sokszor elég elutasító és zárkózott vagyok a fiúkkal szemben, egy kapcsolatban minimum fél év kell, hogy megbízzak valakiben, addig nem szoktam túl erősen kifejezni az érzelmeimet. Sokan emiatt hidegnek, bunkónak, beképzeltnek, meg mittudoménminek tartanak. És azért vagyok ilyen, mert nem egyszer kúrták már át a fejem az "exeim". Szóval ez fordítva is igaz. Nők között is vannak szemetek, de férfiak között is, és nők között is sok van aki a csalódások miatt lett ilyen. Pedig én csak egy kedves, megbízható pasira vágyok, akire számíthatok ha szükségem van rá. De eddig akárhányszor megbíztam valakiben, én estem pofára, és baromira nem jó érzés.
2013. febr. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%

Persze, én pl. napi több százat szerelek össze a titkos laboratóriumomban. :)


Amúgy mi nők többségben meg többségben olyan férfira vágyunk és lehetőleg olyat választunk, akik szeretettel, tisztelettel néznek ránk, akik biztonságot tudnak nekünk nyújtani, akikre felnézhetünk. Hogy ezt lássuk egy férfiban, ahhoz neki azért kell egy kis magabiztosságot, bátorságot, erőt, talpraesettséget, vagányságot, öntudatosságot sugároznia.

Aki erőszakosan viszonyul a nőkhöz, az általában alapból erőszakos természet, nem valószínű, hogy a nők tették azzá. Azok közül pedig akik nem erőszakosak, csak siránkoznak és az egész nőtársadalmat okolják a sikertelenségük miatt, a legtöbbször inkább önbizalom hiányos, szorongó, befelé forduló, sokszor élhetetlen srácok, akik nem tudják, hogy közelítsenek a nőkhöz és a kudarcaik még jobban elkedvetlenítik őket.

2013. febr. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"legtöbbször inkább önbizalom hiányos, szorongó, befelé forduló, sokszor élhetetlen srácok, akik nem tudják, hogy közelítsenek a nőkhöz és a kudarcaik még jobban elkedvetlenítik őket."


És akkor kb így jártak/jártunk. Miért nem írtanak ki minket? Létezésünknek amúgy sincs biológiai értelme így.

2013. febr. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!