Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék kevésbé nőgyűlöl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék kevésbé nőgyűlölő lenni vagy megszeretni a női nemet?

Figyelt kérdés

24 éves koromra teljesen nőgyűlölő lettem néhány rossz tapasztalat miatt, és mert főleg 18-22 év közötti nőkkel ismerkedtem, amik kicsit hibbant generáció (mondjuk a most 30 évesekhez képest). Érzem, hogy ez elég destruktív hozzáállás, még ha részigazságaim vannak is, de a komplett női nemet nem kéne zsigerből utálnom. Valahányszor beszélek egy nővel, rögtön ösztönösen jön egyfajta lenézés, undor, ami nem a külsejének szól, mert sok szép és szexis lány van, hanem az egyéniségüknek. Emiatt nem tudok kapcsolatot kialakítani, mert ellököm magamtól - képletesen persze - azokat a lányokat is akiknek tetszem és érdeklődnek.

Nem akarok nőgyűlölő lenni, de folyton megerősítik bennem a rossz tapasztalatokat és talán védelmi mechanizmus, hogy így reagálok. Hogyan lehetne ezen változtatni?


2012. nov. 28. 23:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne változtass. Legyél homár.
2012. nov. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ismerős érzés. De talán próbálj meg elvonatkoztatni attól, hogy épp egy nővel beszélsz. Tekints rá csak úgy, mint egy emberre.


Hihetetlen amúgy, hogy mennyire a pasik „javára” áll az a mérce, ami a párkeresési ill. párkapcsolati nehézségeket mutatja…

2012. nov. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én 23 vagyok,az ismerettségem női része 30 alatt van,én nem panaszkodom rájuk, a nők lehetnek okosak,szépek,érzelmesek,logikusak,viccesek vagy akármi jó.Persze van bunkó ,ribanc,nagyképű is,de a többség normálisan viselkedik.Én nem tudok utálni se egy raszt,se a nőket,mindenhol lehet rosz emberekkel találkozni,de a többség jó.Ha mindig csak a negatívumokra figyelsz,hamar egy megkeseredett ember leszel,nagy eséllyel alkoholista is.Én is kaptam sok rosszat az élettől,de túl tudtam magam tenni rajta.És nem csak szerelem-szex terén értem.
2012. nov. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Önuralom...képzeld el magad kívülállóként, vagy gondold át mi lenne a normális viselkedés, és ahhoz tartsd magad.


Énrajtam most az egyetem miatt van agyfasz, és olyankor kb hisztis csajként tudok viselkedni, de mostani barátnőmnél ha velem van, vagy ír, vagy hív akkor megemberelem magam, és próbálok jókedvű lenni.


Légy te is lazább, jókedvűbb, állj pozitívan a dologhoz, és idővel ez is ösztönösen fog menni, plusz akkor a csajtól is nagyobb eséllyel kapod azt amit te adsz neki.

2012. nov. 29. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg sürgősen látogass el egy pszichológushoz! A nőket tisztelned, csodálnod kéne...
2012. nov. 29. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én eddig még mindig csak bunkó és elutasító lányokkal találkoztam, de nem tudom gyűlölni őket. Szeretem és tisztelem a női nemet, még akkor is, ha eddig mindenki, akinél próbálkoztam csak belém taposott.
2012. nov. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Próbálj arra gondolni, hogy nem csak olyan nők vannak, amilyenekkel te találkoztál. Emiatt a hozzáállásod miatt esélyt se nagyon adsz a többinek, hogy úgymond "bebizonyítsa", hogy ők intelligensek, érzelmesek vagy viccesek, mert te egyből a hibákat keresed bennük, kritizálod őket, vagy nem hagyod őket kibontakozni és hamar továbbállsz. Ilyen hozzáállással semmi nem fog változni, nem lesz rendes barátnőd sem, gondolom kapcsolatot pedig szeretnél. Nem minden nő egyforma, sőt. Persze, alapvetően a nőkre rá lehet mondani, hogy hisztisek, vannak bizonyos szituációk, amikre a legtöbb olyan tipikusan "nősen" viselkedik, amitől a pasiknak a haja feláll, a csajhisztiktől ki lehet készülni, de a nők többsége ilyen. Ezen felül lehetnek annyi féle fajták, szerintem adj nekik esélyt, mert ha nem adsz, akkor te sem kapsz egyet egy rendes párkapcsolatra.

21L

2012. nov. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Becsulendo hogy belatod a sajat hibaidat.
2016. júl. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!