Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyesek miért nem képesek még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyesek miért nem képesek még itt GYIK-on sem válaszolni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a helyzet, hogy ebben a kategóriában egyes kérdéseknél a válaszolók trollkodnak, kötekednek, és kiforgatják a kérdést Mi a jó nekik ebben? Mi baj van a kérdéssel?


Az ilyen emberek minek vannak itt, miért írnak olyan kérdéshez ami nekik "nem tetszik"?


Egyébként nem annyira lényeges, de erről a kérdésről van szó: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__39..


2013. febr. 6. 21:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mert sajnos megtehetik...:S
2013. febr. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
Enélkül az oldal unalmas lenne, és a látogatottság is kisebb lenne. Egyszerűen hagyd az ilyen válaszokat figyelmen kívül, vagy még jobb, szerezz valahonnan egy kis humorérzéket, és röhögj rajtuk egy jót.
2013. febr. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
Én általában megpróbálok segíteni, de a hülye kérdéseknél nem tudom megállni.Amit be linkeltél, hát ez is egy jó idióta kérdés mit ne mondjak...
2013. febr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Vannak "idétlen" kérdések, amikre az embernek egyből valami poénos válasz jut az eszébe. Ennyi. De a válaszok között azért előfordulhatnak komolyabbak is...
2013. febr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
kifogásolom a kérdésed!!! na és akkor most fejen állsz :D?
2013. febr. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

A válasz egyszerű:Nem tudnak értelmeset írni,hát írnak hülyeséget.

Nem érdemes tovább bonyolítani.

2013. febr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
49%
Kab be a GYIK-0m.
2013. febr. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Normális kérdésre azért többnyire normális válaszok is jönnek. Idétlen kérdéseknél meg ne csodálkozzunk ha jönnek az idétlenek és hülyeségeket írnak. Végül is egy színvonalon van a kérdés és a válasz is. A belinkelt kérdésed is egy darabig még normális, de az utolsó mondat mindent elrontott. Oké, hogy ez a gyakori kérdések, és azért van hogy kérdezzünk, de azért van egy határ. Még ma sem értem hogy mi a fenének kell tudni egy vadidegenek hogy kinek mekkora a nemi szerve és a mellmérete. Ez nem olyan kérdés amit fel kell tenni. Emiatt a mondat miatt idétlen a kérdés, így a komoly válaszok már nem férnek bele..
2013. febr. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Mert ha beugrik egy szerintem frappáns és vicces válasz akkor vétek lenne kihagyni. És van eredménye is mert a %-om szinte csak hülyéskedésből/trollkodásból jött össze... De ha normális a kérdés és jártas vagyok a témában akkor persze, hogy normálisan próbálok válaszolni. Esetleg elején egy vicc, majd utána a rendes válasz.
2013. febr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Oké, értem én hogy egyesek nem tudják kordában tartani a poénjaikat. Én is szoktam odaírni minden féle agyatlanságot, de MELLETTE (ugyan azon hozzászóláson belül) válaszolok NORMÁLISAN is.
2013. febr. 6. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!