Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valentin napra mit vegyek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentin napra mit vegyek a baratomnak?

Figyelt kérdés
Annyit mar tudok, hogy o efog vinni egy vacsorara, ahol mar a szoba is le van foglalva.Milyen ajandekkal tudnak kedveskedni neki?
2013. febr. 6. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
csillámf@szlámát
2013. febr. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A VALÓDI magyar ünnepek katalógusát a hozzá tartozó mininaptárral.
2013. febr. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem mész el XD
2013. febr. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
bisztosan ropdesne az oromtol :))))
2013. febr. 6. 21:50
 5/8 anonim ***** válasza:
amit akarsz
2013. febr. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
valami otletekre gondoltam
2013. febr. 6. 21:51
 7/8 anonim ***** válasza:

Szóval,vacsizni mentek,valami jó kis helyre,ahol lefoglalt egy szobát...nos,szerinted,mi lesz?A legtöbb ember nem szeret tárgyakat kapni..pláne hogy csak mert Valentin nap van.

Szerintem add neki magadat,úgy értem,hogy ha már elmentek akkor öltözz ki(frizura,smink,ékszer,csini ruha,parfüm)vegyél magadnak egy dögös fehérneműszettet,amilyent még nem látott rajtad....ha nem sok időt töltötök együtt,akkor most maximálisan figyelj oda rá...amit mond,tesz.Legyél kedves,ne hisztizz ha a pincér később hozza a kaját,vagy elfelejtett valamit.

Szóval ne legyél idegesítő,hisztis,elégedetlen,féltékeny(mondjuk aznap fölösleges is)

Tegyél meg mindent,hogy szép estétek legyen.

Vegyél neki egy finom csokit,és kész is.Most mit adnál neki?Pulcsi,tusfürdőkészlet,alsógatya?Ez inkább karácsonyi,szüli-névnapi ajándék....a Valentin nap mindenki tudja miről szól...:D

2013. febr. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom, az utolso valaszolonak a valaszat. A pulcsi ilyesmi nalam is teljes mertekben kizarva volt, az alsonemu dologra viszont en is gondoltam. Koszi megegyszer :)
2013. febr. 6. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!