Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a depresszió...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benya H kérdése:

Mi a véleményetek a depressziós emberekről? Szerintetek ez valódi "depi"?

Figyelt kérdés
2013. febr. 6. 22:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
"Ez" mi?
2013. febr. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Bizonyára. Különben nem lennének depressziósok.
2013. febr. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Voltam depressziós. Ha kifejted, számodra mi a valódi depi, válaszolok én is.
2013. febr. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Hát ha a gyakorin siránkozókra gondolsz, őket hátba csapnám egy nagy lapáttal.
2013. febr. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 mac.taylor válasza:
7%

IGEN EZ EGY NAGYON KOMOLY DEPI ÉN IS AZ SZOKTAM LENNI SÍROK ÉS BŐGÖK AZ ÁGYBAN ,HOGY LEHETEK ILYEN CSŐDTÖMEG EGY....


Olyan nincs ,hogy depressziós ember ez csak egy új baromság amire rá lehet fogni azt ,hogy miért nem sikerült ez meg az.

2013. febr. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

A negyedik kommentelő érzi jól!

Valóban nem elég egyértelmű a kérdés! A mai világban millióan használják a depi szót.. erről mi a véleményetek!?

2013. febr. 6. 23:01
 7/20 Patrik24 ***** válasza:
46%
Szerintem sokan rájátszanak. Kerülöm a negatív, állandóan rosszkedvű embereket, mert azt látom sokukon, hogy semmit hajlandóság nincs bennük, hogy magukba nézzenek és tegyenek azért hogy jobb legyen az vagy amaz.
2013. febr. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Magam is ezt tapasztalom és csinálom!
2013. febr. 6. 23:06
 9/20 anonim ***** válasza:
94%

Aki nyafog és itt siránkozik, hogy csak 15 centis a p*cse 12 évesen, az nem depis, hanem debil. Ne keverjük már.


Én voltam depis, de nem nyafogtam sosem, nem csak neten, de még az ismerősöknek sem. Szépen magamban tárolgattam a problémáim, gondolataim, amíg sok nem lett. Én fizikai rosszulléttel kerültem orvoshoz, de mire odavittek,már csak zokogni, remegni tudtam. Nyugtató injekció, beutaló pszichiátriára, aztán több hónapos pszichológus kezelés.


Aki erre azt írja, csak hiszti, mert nem tudtam megoldani a gondjaim, egészségére. Nem fogok vitatkozni.


Viszont úgy gondolom,bár csak a saját példámból írok, hogy pont azért nehéz helyzet, mert a depis ember nem fog neked siránkozni, segítséget kérni, mert fel sem ismeri, hogy baj van, csak már mikor szembesítik vele. Addig csak mondogatja magának minden egyes nap "Csak rossz napom van, csak fáradt vagyok..."

2013. febr. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm ez egy normális válasz és igazad van!

Szavaidból gondolom, hogy sikerült úrrá lenned rajta(ha segítséggel is)! nehéz volt ?

2013. febr. 6. 23:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!