Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok! Ti mit csináltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Ti mit csináltok azokkal a tárgyallak, amit az exetektől kaptatok és a közösen készült képekkel szakítás után?

Figyelt kérdés
2013. febr. 7. 12:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Egy cipősdobozba raktam és eltettem jó mélyre.
2013. febr. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
fiú vagyok, ha ez számít. 1. voltam
2013. febr. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Azért nem mindegy milyen exről beszélünk. Fél évig tartó kapcsolatról vagy mondjuk egy 10 éven túliról...
2013. febr. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Idő most nem számít. A lényeg, hogy mit tettetek azokkal a dolgokkal.
2013. febr. 7. 12:32
 5/15 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarnak. Akár szívesen nézegetem is őket. Mára már viccesek, és elképzelhetetlenek.
2013. febr. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Megtartom. Az én múltam is. Pl. mondjuk a közösen használt nyomtatót, ami az enyém lett. Vagy a közös külföldi fényképeket a kirándulásokról. Miért ne? Az én múltam is. Nem miatta! (én most akkor a 10 éven túliról beszélek)
2013. febr. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

nem szívesen nézegetem vagy olvasgatom, mert nem lesz tőle jobb kedvem...

elteszem..és kész... majd egyszer lehet szívesen más szemmel olvasom nézegetem...

2013. febr. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hallottam olyanról, aki kidobott, törölt mindent. Nem tudom, de nekem is volt rossz kapcsolatom, de azért nem a kukában végezte. Erről mit gondoltok?
2013. febr. 7. 12:36
 9/15 anonim ***** válasza:
Én is elteszem majd valamikor jo lesz visszanézni és mosolyogni rajtuk :)
2013. febr. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát ha nagy haragban váltak el, persze, kidobja. Mindenki azt csinál vele, amit akar. Ennyi a véleményem.
2013. febr. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!