Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok! Ti mit csináltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Ti mit csináltok azokkal a tárgyallak, amit az exetektől kaptatok és a közösen készült képekkel szakítás után?

Figyelt kérdés
2013. febr. 7. 12:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A haszontalanságokat kidobom, de mondjuk alapból utálom a haszontalan dolgokat, szóval akinek igazán fontos voltam, az hasznos holmit adott. Azokat megtartom és használom is.
2013. febr. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Shai-Hulud ***** válasza:

Ja, nekem még gyerekeim is vannak az exemtől, szerintetek azokkal mit csináljak?

Nem találok akkora dobozt, amibe beleférnének.


Miért kellene bármit is kihajítani egy ember életéből??? Egy emberhez a múltja is hozzá tartozik. Valószínűleg az előző kapcsolata azért szakadt meg, mert valamiért nem volt folytatható - akkor miért is kellene féltékenynek lenni a múltjára?

Meg egyébként is, ÉN TUDOM, hogy meg tudom tartani, mert vagyok annyira értékes, és tudom, érzem, hogy ENGEM szeret. Az emlékei pedig nyugodtan maradjanak meg neki, éppúgy ahogy az enyémek is megmaradnak nekem.

2013. febr. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Plüssállatokat a szekrény mélyére raktam, az eljegyzési gyűrűt meg a zaciba. Nem vagyok lelketlen, de kellett a pénz. Az exem (milliomos) pl. eladta az előző csajával közös eljegyzési gyűrűt.
2013. febr. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Eleinte elpakolja az ember, mert fájdalmasak az emlékek. (ilyenkor szokták őket elpusztítani is páran. Pszichológiailag ennek az a magyarázata, hogy az ember azt hiszi azzal, hogy elpusztítja a közös fotókat, elpusztítja a fájó emlékeket és az adott embert is az életéből. Bár szerintem ez hasztalan, csak el kell pakolni egy darabig azokat a dolgokat)

Aztán évek/hónapok múlva ahogy a fájdalom múlik jó elővenni a régi dolgokat, és felidézni a boldog emlékeket. :)

2013. febr. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Egy nő válasza:
Én sem hajitottam ki semmit,fájna is megválni akár egy plüsstöl vagy a karikagyürüktöl,söt a gépemröl a közös képeket sem töröltem le.Hiába csúnyán váltunk el,nem akarom kidobni az emlékeket.Olykor rossz rápillantani a töle kapott dolgokra,vagy a képeire..de remélem idövel nekem is csak mosolyt csalnak az arcomra,és nem a szomorúságot.
2013. márc. 18. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!