Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakitottam vele de meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitottam vele de meg mindig szeretem mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nemreg szakitottam a baratommal aki igy most az exem.Hogy miert mert mar tobbszor is bunko volt velem es most betelt a pohar.Viszont arra jottem ra hogy ha ot latom akkor valahogy jobb kedvem lesz.Lehet hogy meg mindig szerelmes vagyok bele?Ezzel a helyzettel meg mit csinaljak, lehet hogy megvaltozik ha megkerem?

2013. jan. 24. 21:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A szerelem nem múlik el rögtön a szakítás után.Ahhoz idő kell.
2013. jan. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem es hianyzik nem lehetne hogy ujra ossze jojjunk vagy ez csak egy ilyen utolso loket es utana mar nem fogom erezni a szerelmet?!
2013. jan. 24. 21:30
 3/12 anonim ***** válasza:
Találkoznod kell 1 sráccal aki foglalkozik veled és nem bunkózik :) Utána sima ügy a továbblépés, de addig a múltban fogsz szenvedni ha ennyire szereted. DE ne gyere össze bunkókkal :)
2013. jan. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Es inkabb ne probaljam meg vissza szerezni?
2013. jan. 24. 21:33
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne próbáld visszaszerezni.

Keress mást

2013. jan. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
gondolj a betelt pohárra mindig, mikor hiányzik, ez általában működni szokott...
2013. jan. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseget
2013. jan. 24. 21:41
 8/12 anonim ***** válasza:
próbáld visszaszerezni.. Sohasem tudhatod mi sül ki legközelebb..
2013. jan. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha bunkó volt veled, az is marad.NEM változik meg, legfeljebb 1-2 hétig jól viselkedik.Inkább várd meg, amíg találsz valakit, aki nem bunkó, nem éget le, és nem aláz be.Erre ugye, senkinek sincs szüksége.Az nem baj, ha jobb a kedved, mikor látod, de nem biztos, hogy ez szerelem.Lássa ő is, hogy boldogabb vagy nélküle, aztán egye a kefét, amiért bunkó volt.
2013. jan. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Az a vicces hogy egy par fiu udvarol nekem es az egyiket szunetben szetverte.Nem ertem mi baja.Dobtam ot es tudja is hogy miert :(

Szegeny fiu.Egyepkent o is tetszik ugyhogy kicsit merges vagyok.Miert verte szet?Nem ertem..Engem nem szerezhet vissza igy...

2013. jan. 25. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!