Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy észre vegyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy észre vegyen?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel nagyon jó barátok vagyunk és akármi volt, én mindig segítettem neki, ahogy tudtam. Sokszor megpróbáltam felhívni arra a figyelmét, hogy én több is szeretnék neki lenni, mint egy egyszerű barát. Viszont ő elkezdett másokkal lenni és úgy érzem hogy csak kihasznál.

21/F


2013. febr. 7. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Te mért nem keresel mást? Talán ő is észbe kapna.
2013. febr. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fogj egy elemlámpát és villogtass rá!
2013. febr. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmit. Nem érdemel meg aki nem vesz észre.
2013. márc. 11. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 acelsziv ***** válasza:
Lehet, hogy nem vette a lapot. Ez kemény lesz, de beszélj vele nyíltan. Ha nemet mond legalább megtudtad és nem kínlódsz.
2013. ápr. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!