Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi az esélye, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye, hogy egy tanult, intelligens nő észre vegyen egy nála fiatalabb, szegény fiút?

Figyelt kérdés
Komolyan kérdezem!

2013. jan. 2. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyivel fiatalabb?
2013. jan. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pontosan nem tudom.kb 4-5.
2013. jan. 2. 19:48
 3/7 anonim ***** válasza:

És hány évesek vagytok?

Mert azért múlhat ezen :)

2013. jan. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
22-kb 26-27.
2013. jan. 2. 19:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Simán :)
2013. jan. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De a csaj elég fura...Nagyon komoly.Rémisztően az,de mégis van benne valami...:-P
2013. jan. 2. 19:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem minden esélyed megvan! Csak ismerd meg az érdeklődési körét, hogy legyen beszédtémátok. Vágódj be nála. Hidd el, szerintem ha tetszik neked, akkor, vágj bele, és valahogy csak lesz!
2013. jan. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!