Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szalagavatós buliba elmenjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szalagavatós buliba elmenjek vagy se, ha úgy érzem, hogy ez nem az én világom?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy kissé gáznak hat,de soha nem voltam még buliba és nem is kívánkozom.A sok részeg ember meg stb. engem nem érdekelne az üvöltő zenével?


De mégiscsak szalagavató...meg 500 Ft a belépőjegy,ami nem mintha olyan nagy összeg lenne,de megvegyem,ha nem megyek el a végén?


Köszi és csak normális válaszokat!

Komolyan kérdezem,mit tanácsoltok?


2013. febr. 7. 19:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha ambivalens érzéseid vannak, akkor ne menj. Sokból nem maradsz ki. Inkább rendelj magadnak egy pizzát azon a pénzen, amit elinnál vagy elkérnének tőled.


Hidd el nekem, a mai világban egy bulin nagyon nehezen találni normális embert. Elképesztő, hogyha bemész valahova, milyen gyökerekkel bulizol együtt.

2013. febr. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ne menj ha ne a te világod.
2013. febr. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én sem szerettem a bulikat, a szalagavatós rongyrázás meg kifejezetten nevetségesen hatott. A buliba nem mentem el nagyon bántam, mert csak az osztálytársaim voltak ott, egészen kulturáltan viselkedtek, beszélgettek.. de másnap nyelvvizsgáztam, muszáj volt kihagynom.
2013. febr. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

menj ember és bulizz :D

most vagy fiatal,tudod ÉLVEZD!!

akkor te is csatlakot ahhoz a sok részeg emberhez,nem véletlenül vannak annyian :D

kicsit ellazulsz,ismerkedsz,nekem az ilyen esték a legviccesebbek,mindig történik valami,amit utána csomó ideig emlegetünk :D

2013. febr. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Igazából néha gondoltam rá,hogy ki kellene próbálnom,de nem tudom...

Még egy: lehet elmennék,de baj,ha nem innék semmit? Az ciki? Mert igazából nem is a bulival van a bajom,hanem a piával...

2013. febr. 7. 19:07
 6/11 A kérdező kommentje:
Vagy egy buliban lehet úgy is jól ellenni,ha valaki nem iszik? Mondják,hogy nekem nem is kell innom,mert nagyon fel tudok pörögni a nélkül is,ha akarok :))
2013. febr. 7. 19:10
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Beléd fognak kötni, vagy legalábbis készülj fel a "De igyál már valamit" kezdet mondatok tömkelegére. Frusztrálva fogod érezni magad, nem fogod tudni elengedni magad annyira a többiek "Ne sérts már meg, igyunk" hangzatú mondataitól.
2013. febr. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

És ha eljárszanám,hogy ittam :D (najó csak vicc nem színészetire készülök :)


Van még pár hasonló osztálytársam,majd megkérdezem őket is,talán okosabb leszek.


Vagy benézek,aztán,ha nem tetszik,akkor szépen hazajövök.Aztán ennyi.

2013. febr. 7. 19:14
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én szolidaritásból nem mentem el a szalagavató bulira.

A szalagavatóra két ruhát terveztek. Mindkettőt a kölcsönzőből kellett kivenni, darabját 32000 Forintért. Plusz a költségek még 65 ezer forintra rúgtak volt lét barátnőm, akik sírtak , mert nem tudják a szüleik állni a költségeket. Én anyu ellenkezése ellenére nem mentem el, hanem meghívtam hozzám a két lányt és a fiúikat. Magyon jól éreztük magunkat. Amit én kaptam az osztálytársaimtól, azt nem tennétek zsebre. Te egy hü lye kis képmutató áruló vagy, meg ilyenek. Hiába kértem, hogy ne legyen ilyen nagy fellengzős a buli, senki sem hallgatott meg.

Sok addig barátnőnek ismert lánnyal szakadt meg a kapcsolatom. Nem bánom, de a lelkemet sértette, ahogy beszéltek azzal a két lánnyal. Nem igaz, hogy az életben egyszer van ilyen, és nem lehet összekaparni azt a kis pénzt. jöttek az ötletek, hogy a Citi Bank ad kölcsönt, meg ilyenek. A sima csarnokban tartották a szalagavatót, és a végösszeg fejenként 290000 Forintba került. Szerintem ez agyrém.

2013. febr. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, a fősulin, ahova járok, sok az antialkoholista, szinte már menőnek számít, biztos valami hipster dolog, szóval nem gáz, de készülj, hogy megkínálnak. Mondd, hogy"ne izgulj" Több marad neked!" és kész.
2013. febr. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!