Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti nem undorodtok attól, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem undorodtok attól, hogy valaki azért fizet nőnek, hogy szexuális szolgáltatást nyújtson?

Figyelt kérdés

20 éven felüli szűz fiú vagyok, jópárszor megfordul a fejemben , hogy házi prostihoz megyek. De ahogy nézem a képeket is, elmegy a kedvem.

Nőnek fizetni szexért? Egyrészt mivel nem tudom milyen ez a prostizás, tartok is tőle, meg hát már egy csomó ember "járt" már abban a nőben.

Meg hát a nőnek én, én a nőnek egy darab tárgy leszek semmi több, és ez rossz érzéssel fog el. Emiatt nem tetszik a prostizás, korábban is azt gondoltam, hogy gáz, de ahogy felnőttem, és a szexet is igényelném, még most is annak tartom.



2013. febr. 7. 20:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Engem kifejezetten izgat, hogy egy nőnek fizetek azért, hogy elélvezzek.
2013. febr. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Magamtól undorodnék, ha elmennék egy ilyen lányhoz. Egyszerűen nem tudnám élvezni, olyan volna, mintha tárgyként eladná magát egy órára, pedig ő is hús-vér ember.


30/f

2013. ápr. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!