Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyikőjüket sem szeretném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyikőjüket sem szeretném "eldobni". Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Beleszerettem abba a srácba, akit a legjobb barátnőm szeretett éveken keresztül. A srác leszarja a bnőmet, ezt így konkrétan ki is mondta. Velem viszont jó elbeszélget, írja mindenfélére, hogy "ez cuki" meg rám mosolyog,szóval vannak jelek..

Én nagyon szeretem őt, igaz ő még nem tudja, de hamarosan el szeretném neki mondani.

És a lényeg: Barátnőm annyira féltékeny, hogy nem beszél velem és azt mondta, ha nem szállok le a srácról, soha többet nem beszél velem. Pedig barátnőmnek van barátja egy éve, akit elvileg szeret de most mégis emiatt féltékeny.


Mit kéne tennem?

Ez most az én hibám? Szerintem nem tehetek arról, hogy beleszerettem a srácba. Egyébként pedig bnőmnél a srác már régebb óta nem téma, csak két hete mondta, hogy még mindig szereti.

Amikor mondom neki, hogy ébredjen már fel, van barátja, akit szeret, akkor figyelmen kívül hagyja és ordibál tovább, meg fenyegetőzik, hogy szálljak le a srácról.


Mit tegyek???



2013. febr. 7. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz a barátnőddel..ha ilyeneket mond akkor nem is igazi barátnő
2013. febr. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát a barátnőd egy érdekes alak.

Konkrétan egy liba aki hazudozik össze-vissza... Gondolod, hogy szereti a volt pasiját amikor egy éve van neki valaki más? Dehogy szereti... Egyszerűen csak nem bírja elviselni, hogy az exe veled szeretne lenni, és ő vele meg nem foglalkozik. Az ilyen nem barátnő,...

2013. febr. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz a barátnőddel. Egy éve van valakije, csak bosszantja, hogy annak a srácnak ő nem kellett, ellenben te igen.

Nyugodtan próbálkozz a sráccal, aztán lehet egy ideig még háborog majd a csaj, de idővel lehiggad.


Szokás mondani, hogy nagyobb a füstje, mint a lángja. Na ez pont ilyen.

2013. febr. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szard le a ribanc "barátnődet" és foglalkozz a sráccal.
2013. febr. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Legyél boldog a fiúval, a barátnőd mellett megérdemled!
2013. febr. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!