Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megéri enyi mindent eldobni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri enyi mindent eldobni?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm távkapcsolatban élünk de nagyon szeretjük egymást nagyon sokszor találkoztunk már és minden hónapba találkozunk van amikor többször is (237-km vanköztzünk)

de most elfogyott a pénz.....Eladtam a telefonom , a ps2-t hogy letudjak menni Érzem ,hogy nagyon szeret és énis őt... Amibe csak tud támogat és ez viszafelé is . Szerintetek megéri enyi mindent eldobni egy lányért ?(8hónapja vagyunk együtt)


2011. máj. 2. 04:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ja?! Amíg fel nem hív hogy hello, addig lehet?!
2011. máj. 2. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Annyira ismerem :) nemcsinálna ilyet tudom.
2011. máj. 2. 04:20
 3/16 anonim ***** válasza:
Mindenki ezt hiszi! Nézz körbe a kérdezőknél!!!
2011. máj. 2. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hátjó de ő nemolyan =/
2011. máj. 2. 04:36
 5/16 anonim ***** válasza:
Ó, amig tart a szerelem az ember sok mindenre képes. Ha most úgy érzed, hogy érdemes, akkor tegyél így!
2011. máj. 2. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ne tegyél így! Sose adj igazat egy idegennek! Költőz oda!!!!
2011. máj. 2. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én gond nélkül leköltöztem a barátnőmhöz, 200 km-rel arrébb, amint adódott rá lehetőség, és sosem bántam meg. Az élet tele rizikókkal, dehát kockázat nélkül meg dögunalom :)
2011. máj. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Azért attól még nem lesz dögunalmas az élet hogy nem dobsz el mindent így látatlanba. A lány hányszor látogatott meg? Érdeklődik ő is, vagy ez csak a te oldaladról ilyen? Mindig azt mondom, bármilyen nehéz is, érdemes két lépést hátra lépni és megnézni az összképet.

34 f

2011. máj. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Tudod, hogy van ez? Háborúban és szerelemben mindent szabad....

De ha mindent eladsz akkor hogy tartotok majd kapcsolatot? Amúgy szerintem a 237 km bazi sok.

2011. máj. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Persze, ha úgy érzed annyira szereted és ő is ennyire viszont szeret, hogy ez mindent megér neked akkor áldozz rá nyugodtan sokat és utazz el hozzá amikor csak tudsz.

Viszont arra fel kell készülnöd ha 1x véletlen vége lesz akkor hiába sírsz a pénzedért meg a sok befektetett energiáért ez mind az ablakba lesz már...és utólag senkit se hat meg mennyit áldoztál fel érte.

2011. máj. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!