Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek örülne egy 12...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek örülne egy 12 éves fiú egy haribos szívecskés gumicukornak?

Figyelt kérdés

Nagyon jóba vagyok vele,mindig ölelgetjük egymást és gondoltam Valentin napra ezzel kedveskednék neki. Nem vagyok belé szerelmes,szerintem ezt ő is tudja,csak szeretem és ezzel akarom meglepni.

13/L



2013. febr. 7. 22:09
1 2
 11/16 anonim válasza:
Szerintem biztos hogy örülne :D én pl. örülnék ha egy jóbarátom (lány) adna nekem egy ilyen szivecskéset...s igaz h attól mert 12 nem biztos hogy gyerekes... viszont lehet hogy félreérti a szivecskét.. tehát ha azt veszel ..akkor győződj meg előbb arról hogy nem-e érti félre :) mert valszeg ha egy jó csaj ilyet ad nekem.. akkor lehet h félreértem.. attól függ hogy mennyire van azzal tiszában hogy CSAK barátok vagytok..kicsit hosszu lett de remélem megértetted a lényeget ;):D (15/F)
2013. febr. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Szerintem tudja hogy nem úgy szeretem,hanem mint egy jó barátot:)
2013. febr. 8. 22:39
 13/16 anonim ***** válasza:
ha gyk-n kérdezed meg milyen ajándékot vegyél neki... te ismered!
2013. febr. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
pics*ba nem volt szivecskés vettem focisat tetszeni fog neki?:D
2013. febr. 13. 23:17
 15/16 anonim ***** válasza:
Majd meglátod, hogy tetszik-e. :D Mellesleg jó kategóriát választottál, annak ellenére, hogy nem vagy szerelmes. :D "Kategória: Szerelem, szex" :D
2013. febr. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Örült neki?
2023. júl. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!