Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mit jelent, ha a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mit jelent, ha a pasik bámulnak? 22/f

Figyelt kérdés

Fiú vagyok,de azt veszem észre,h sok fiú bámul,néhány lány is megnéz,de fiú több,ez mit jelenthet?

Nem öltözök b*zisam,vagy ilyesmi.


2013. febr. 8. 11:04
 1/9 anonim ***** válasza:
hülyén nézel ki!
2013. febr. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De nem röhögnek,én ha vmi idétlen kölyköt látok,röhögök,mint a fakutya,de ezek nem
2013. febr. 8. 11:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Nemtom. A heteró pasik ritkán bámulnak férfiakat. Egy pillantás, és ennyi. Lehet hogy üldözési mániád van, és te nézel rájuk mikor rád néznek, és hosszabb lesz a szemezés a normálisnál.
2013. febr. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Vagy melegnek néznek, vagy van rajtad valami feltűnő, vagy szerintük jól öltözöl és próbálják gyorsan felmérni a ruhákat, vagy csak te nézed meg őket és visszabámulnak.
2013. febr. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A barátom néha "megnéz" más pasikat, mikor konkurenciának hiszi őket.. Ha magas vagy, izmos és jóképü, akkor szerintem a kiállásod miatt van. :D de csak tippelek.
2013. febr. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Melegnek néznek.Vagy van rajtad valami nagyon feltűnő.Vagy szarba léptél :D
2013. febr. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
:D
2013. febr. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Én is azt hiszem,h konkurenciát látnak bennem.

Egyébként,ha meg a barátnőmmel vagyok,azt vettem észre,h a többi nő meg őt bámulja.

Lehet irigyek.

2013. febr. 8. 11:57
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, ez így működik, mindkét nem hajlamos megnézni a sajátját.. :D
2013. febr. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!