Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért bámulnak meg a pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bámulnak meg a pasik?

Figyelt kérdés

Ha azért mert tetszem nekik, akkor miért nem próbálkoznak be? Mindig csak bámulnak, utánam fordulnak (mondjuk ez kicsit bunkó szokás) de ha már sokan megnéznek nap mint nap, akkor miért nincs pasim?

Mi lehet a hibám? Magas vagyok, vékony, szőke. Azért néznek meg mert feltűnő vagyok, de utána már nem érdeklem őket, vagy mi?


2010. jún. 16. 17:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2010. jún. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
félnek.
2010. jún. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
83%

Jó a segged, azért fordulnak utánad.

Viszont annyit nem érsz meg, hogy le is szólitsanak.

2010. jún. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
20 vagyok, de ez miért számít? :D
2010. jún. 16. 17:59
 5/26 anonim ***** válasza:
90%
Nem azért, de sztem általában mki után megfordulnak, aki nem ronda:)
2010. jún. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Figyu engem is meg szoktak nézni, de valahogy nem szándékozom utcán ismerkedni :) Szóval még ha le is szólítanának, nem tudom mit kapna érte az illető. Puszit, vagy seggberúgást :) Bár ha kultúrált a pasi, gyanítom nem ütném agyon...

Az pedig egy dolog, hogy megnéznek, a leszólításhoz nekik is kéne némi bátorságot összeszedni...

2010. jún. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Nem is konkrétan a leszólítás hiánya a baj, hanem hogy sokan megnéznek (tehát azt is gondolhatnám, hogy nem vagyok ronda) de mégsincs barátom....
2010. jún. 16. 18:08
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Mert félünk a visszautasítástól.... ha barátnőkkel vagytok, akkor meg azért nem merünk odamenni, mert szó szerint kiröhögtök... szóval csak ilyen apróságok!
2010. jún. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
49%

Én is így vagyok vele:)...

Csak én 18 vagyok, magas vékony szőke...engem is mindig bámulnak, suliba, buszon, buszmegbe,plázába stb... néha már iszonyatosan zavaró. Utcán van hogy köszönnek, meg utánam fordulnak, de nekem sincs komoly senkim. És nagyon ritka, hogy leszólítanak:)

2010. jún. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 kicsigman ***** válasza:
100%
Nem te voltál múltkor a malomban akit megbámultam?
2010. jún. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!