Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bámulnak meg a pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bámulnak meg a pasik?

Figyelt kérdés

Máma voltam a városban(az most mindegy,hogy melyik),vettem ezt-azt,kicsit lödörögtem,és a pasik mindenhol megbámultak:O De már nem ez az első eset.Ha suliba megyek,akkor is,vagy buszon is mindig van egy srác aki 2 percenként rámnéz.Van aki több másodpercig is,bele bambul az arcomba,vagy megnézi a fenekem,vagy a kocsiból kibámulnak,dudálnak,sőt volt már egyszer hogy egy 40es faszi leszólított,hogy nem akarom-e hogy elvigyen!Aztán máma a buszon is,leültem egy helyre,a másik sorba eggyel előttem meg ült egy srác,és folyton hátrafordult és nézett.Tescoban állok sorba,és néznek a pasik,egyikükkel még szemeztem is,aki szimpatikus volt:)De engem ez már akkoris zavar,idegesít.Pedig én semmi okot nem adok rá,mert mindig farmerba vagyok,semmi magassarkú cipő,egyáltalán nem vagyok plázacica,nem festem a hajam,körmöm,sminkelni is csak néha szoktam.Sőt van amikor direkt olyan ruhákat veszek föl,hogy ne látszódjon az alakom,de még akkoris bámulnak.Néha a nők is szoktak nézni,aztán persze amikor rájuk nézek,elkapják a tekintetüket.Ez a pasik nagy részére is igaz.

Ilyenkor mindig arra gondolok,hogy biztos vmi van az arcomon,vagy irtó hülyén áll a hajam,de nem,tök átlagos vagyok,sőt én inkább csúnyának látom magam.:S

Lányok,titeket is ennyire megnéznek a pasik?

16L


2010. febr. 6. 14:54
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem azért, mert nem törölted meg normálisan az orrodat, és kilóg egy kis takonycsimbók. A seggedet valami hasonló dolog miatt nézhetik. 20L
2010. febr. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
97%
Most azt várod, hogy itt tovább növeljük az önbizalmad? Biztos szép vagy vagy annyira csúnya és azért néznek...Rakj fel képet és megmondom...
2010. febr. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
95%
A természetes szépség is lehet nagyonis vonzó. Simán szép vagy:) Ennyi
2010. febr. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat várok.Köszönöm.
2010. febr. 6. 14:58
 5/28 anonim ***** válasza:
60%
Biztos jó a cicid.
2010. febr. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
88%
Am meg nem lehet h üldözési mániád van? :D Én se vok szép mégis megnéznek. Én pl minden embert megnézek aki elmegy mellettem,mert szeretem nézni az emberek arcát,stilusát,arckifelyezését,mivel sokat elárul,s unalmamba ezzel szórakozom.:D
2010. febr. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
97%

más

egyszer egy nagyon csinos nő tűsarkúján föl volt akadva

egy kb 40 cm-es budipapír mindenki őt bámulta

és persze nagyon büszke is volt magára

2010. febr. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat!

De rajtam nem volt se budipapír,se semmi furcsa,és nagykabátban voltam,szóval a mellemet se láthatták.

Nem hiszem,hogy üldözési mánia lenne,mert ez már feltűnően sok volt.És tényleg nem értem,pont ezért zavar,mert én nem látom magam szépnek,nem is vagyok egy modell alkat,inkább a "van mit fogni rajta" típus.

2010. febr. 6. 15:09
 9/28 anonim ***** válasza:
95%

Lehet, hogy a ksugárzásod, ezt nem tudhatod, legközelebb ha lesz olyan pasi/csaj, aki annyira bámul, akkor kérdezd meg tőle, hogy mit bámul...:D:D

Sok sikert!:*

2010. febr. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
95%
Én úgy vettem észre, hogy ilyenek az emberek. Engem is rendszeresen megnéznek, pedig én sem vagyok egy kimondott szépség. De én is sok embert megnézek. Ha valami szép rajta akkor azért, ha szokatlan akkor azért... nemcsak férfiakat, nőket is. 29/l
2010. febr. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!