Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gazdag vagyok még sincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gazdag vagyok még sincs barátnőm, de mért?

Figyelt kérdés
2013. febr. 8. 19:03
1 2 3
 11/29 anonim válasza:
55%
Nem értem, hogy miért gondolják azt a fiúk, hogy a lányok csak a gazdag srácokat szertik...szerintem a gazdagság nem lényeges, inkább a stílus és a kinézet számít.
2013. febr. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Pedig nekem mindig mondták a haverok, hogy gazdag vagy, ápolt vagy és nem is vagy csúnya, nem lesz bajod a barátnőszerzéssel. És mégse megy.:(
2013. febr. 8. 19:09
 13/29 fospuska ***** válasza:
ha a külsőségek rendben vannak,akkor a belsőségekkel lesz a baj.
2013. febr. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
0%
Kamu kérdés. A gazdagnak mindig van csaja :D Csak lehet érdekből - sőt biztos - de kit érdekel? A szegényekkel is érdekből vannak, csak ott még étel és fűtés sincs.
2013. febr. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Aki tényleg gazdag annak nem merik a haverok a pofájába mondnani hogy gazdag.
2013. febr. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Szerintem az a baj, hogy kicsit töketlen vagy. (értsd úgy, hogy kicsit balf.szka). Ami nem feltétlenül rossz, mert van, akinek ez jön be.

Most is itt sajnáltatod magadat, ahelyett, hogy pl elmennétek haverokkal valahova és akcióba lendülnél... Nem otthon ücsörgéssel kell csajozni, hanem ki kell menni olyan helyekre, ahol sok lány megfordul.

2013. febr. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

"Kamu kérdés. A gazdagnak mindig van csaja :D"


Nekem barátnő kellene. Olyan lány, aki nem a pénzemért van velem, hanem önmagamért.

2013. febr. 8. 19:16
 18/29 anonim válasza:
Kövezzetek meg, de ahhoz, hogy csajozz és barátnőd legyen igenis kell pénz. Ha valakinek nincs elég pénze normális ruhákra pl. vagy eljárni elget szórakozni, akkor hogy a rák f@szába lehet stílusos, laza, jófej. Igen, én ezzel küzdök. Oké, hogy ha pénzed van automatikusan nem jár mellé csaj, de ha nincs pénz akkor neked annyi.
2013. febr. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Ha gazdag lennél nem így keresnél. Hidd el nekem, találkoztam ilyennel. A másik egy nőnek - bár nem vagyunk egyformák - a pasinak legyen agya. Nekem ez fontosabb tudjak beszélgetni vele és bármit ami az élethez kell. A pénz a Tied, szóval az nem mozgat nem és nem érdekel. Ez az én véleményem.
2013. febr. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Azért, mert azt hiszed ennyi elég is.

25/N

2013. febr. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!