Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek a vámpírsztorik...

Szerintetek a vámpírsztorik korában sikert arathat egy olyan könyv, ami egy lecsúszott, biszexuális nőfalóról és egy bosszúszomjas gazdag írónőről szól, és egy darab vérszívó sincs benne?

Figyelt kérdés
2012. jan. 13. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze, ha Hollywood-ban jól reklámozzák és csinálnak belőle egy gagyi filmet ami a nedvesedő tinilányoknak bejön.
2012. jan. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem már bőven kiléptünk a vámpírok korából. Ha megnézed egyre kevesebb az ilyen témában születő könyvek száma.
2012. jan. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ilyen könyv mindig siker. :) Csak jó nevekkel kell ellátni a szereplőket, pl. a vámpírkorszak "alkonyán" ama bosszúszomjas, gazdag írónő lehet Stephanie Meyer nevű szereplő, a nőfalót meg hívhatják Edward Cullennek... hehe. Persze ha jól írod meg, simán meglincselnek érte. De ez a minimum, a művészetért szenvedni kell. :)
2012. jan. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A tündérekkel mi a helyzet?? Lehet, hogy teszek bele párat. Vagy vajon természet feletti dolgok nélkül is eladható manapság?
2012. febr. 7. 16:46
 5/9 A kérdező kommentje:
Lényegében főleg érzelmeken alapul, és bizonyos dolgokkal szemben erős kritikák vannak (lesznek) benne. Van hozzá egy jó kis alapsztori, de lényegében a férfi-nő kapcsolatot helyezi előtérbe, és ha beleírom azokat a szex-jeleneteket is, lehet 18-as lesz, persze ha elkészül.
2012. febr. 7. 16:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem abszolút nem kell semmiféle természetfeletti lény bele, jó a maga valóságában, ahogy van, "igazi" szereplőkkel.
2012. febr. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem elég sokan (velem az élen) már unják a vámpírsztorikat szóval... IGEN!
2012. febr. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem se kell bele semmilyen tündér, farkasember, stb. csak gagyivá és hihetetlenné teszed a történetet. Lehet, hogy ez a menő msot a tizenévesek között, de nem csak ez a korosztály olvas, sőt...

18 év felett lehet akár sikere, feltételezem a történet inkább ezt a korosztályt célozza amúgy is.

Amúgy könyvet is ugyanúgy el lehet adni a bulvárral, nézd csak meg Charlotte Rochetól a Nedves tájakat...

2012. febr. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Rosalye válasza:
Én a tizenévesek nevében is írnék. igaz hogy nagyon sokkan csak a vámpíros ill egyéb terméset feletivel ellátott könyveket olvassák de azokat akik valóban szeretnek olvasni egyáltálán nem ez fog meg. Nekem is rengeteg olyan kedvencem van amiben csak egyszerű emberek vannak semmi más és mégis renttentő sikeresek. Így ha egy könyv jó akkor mindegy mi van benne az olvasók szeretni fogják!
2012. ápr. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!