Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebből lesz valami, hányadán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lesz valami, hányadán állunk?

Figyelt kérdés

Hogy is mondjam, hosszú sztori úgyhogy csak a végét írom le... van egy lány, nekem tetszik, vonzódok hozzá, megveszek érte ilyen kis apróságok... kezdet kezdetén, ő hívogatott engem ide oda... amikre vagy mentem vagy se... aztán kisebb nagyobb szünetekkel néha összefutottunk... aztán hosszabb szünet, és most érkeztünk el ide ahol vagyunk. Randira hívtam, elvileg mondta ja persze :) (ezelőtt nem sűrűn jött volna, amikor én hívtam) gyakorlatilag meg az őrületbe kergetett, hogy egy szót se említett róla, úgyhogy abból hogy elhívtam randira az lett, hogy "kiöntöttem neki a szívem" (akár nevezhetnénk úgy is hogy szerelmet vallottam de az úgy azért erős túlzásnak nevezném) mondtam neki, tudja, hogy nem közömbös nekem meg hogy ez így nem jó... leírta, hogy naponta sokat dolgozik (ami tény, és megértem) aztán írtam, hogy én ezen szeretnék változtatni, nem hogy jó lenne ha több lenne ... a választ kaptam, igen ezek nehéz kérdések amiket feltettem... és azóta is csak várok mennyi is , 3 napja. Ennyi lenne nagyon röviden tömörítve. Tehát ennyiből kiindulva, ebből lesz még valami? Vagy csak én reménykedek ? Egyikünk se gyerek már , főiskolára járunk.


23F


2013. febr. 8. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég nyögvenyelősnek néz ki a helyzet.Viszont,ha már ideáig eljutottatok,nem kéne feladnod könnyen,próbálkozz még Nála,hátha összejön valami komolyabb!
2013. febr. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ő nem szeretne tőled semmit. Vigyázz, nehogy a nyomulás tönkretegye a barátságotokat.
2013. febr. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tönkretegye? Ez nem olyan, hogy megdöglött a kutya de azért tartsuk meg ... nem vagyok hülye hogy szenvedtessem magam... ha nem kellek neki akkor fel is út le is út, de elégszer estem már pofára, hogy tudjam ilyenkor a legjobb ez.
2013. febr. 9. 10:02
 4/5 A kérdező kommentje:
Azóta írt vissza, hogy a héten...csak hát én akkor otthon se voltam még úgyhogy bukta volt... most várom a következőt... de ez megint úgy hangzott mintha gyorsan le akarná tudni :(
2013. febr. 12. 22:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd, mert amit elmondtál, abból az látszik, hogy csak nem akar megbántani, vagy nem tudja hogyan mondja el, hogy nem gondol rád úgy, mintha több lennél egy barátnál. Inkább találkozik veled, mert nem akar fájdalmat okozni (ezzel persze nem azt éri el, amit kellene)

De te látod a legjobban, meg azt is mióta tart ez már, és hogy megéri-e meg hogy hajlandónak látszik-e a lány arra hogy együtt járjatok. Az ilyet meg lehet érezni.

2013. febr. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!