Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Na, most akkor hányadán is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na, most akkor hányadán is állunk?

Figyelt kérdés

van egy srác,suliba mindig szemezünk,mosolygunk egymásra.általába odajön megpuszilni,beszélgetünk is,van,hogy én megyek oda hozzá.(csak én kevesebbszer,mert nem mindig van témám)múlthéten egyik órán kikérőztem hozzá,mert felvetette,hogy kimehetnék hozzá a folyosóra.amikor kimentem,dumáltunk kb 5 percet,de ő végig egyhelybe ült.

a hétvégén összefutottunk,de nemjött oda hozzám,csak köszönt,mosolygott és annyi.

tegnap se,ma se a suliba nem is találkoztam vele,pedig sokat mászkálok a folyosókon.ha pedig összefutottunk,pont véletlenül nem is nézett rám,vagy ha rámnézett köszönt,és annyi.


na,most akkor mi is van?

szerintetek?bejövök neki egyáltalán,vagy csak szórakozik,mert nincs más?!

ha legközelebb látom,menjek oda hozzá?amúgy is megakartam hívni a ballagásomra...


2010. máj. 11. 19:53
 1/7 anonim válasza:
Nem kellesz ELÉGGÉ. Sajnos ez van, szerintem csak haverkodna.
2010. máj. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Eleinte érdeklődött, de aztán megismert, és rájött, hogy nem vagy sz esete. Ilyen van. A gáz az, hogy az emberek nem merik az ilyet nyíltam megmondani, csak bújkálnak.
2010. máj. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ma amikor találkoztunk,megint köszönt mosolyogva,és nézett utánam,miután elmentem előtte
2010. máj. 13. 19:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem menj oda hozzá és beszéljetek. Lényegre is térhetsz. Szeretik a srácok. Amúgy ez olyan, mint a kaparósorsjegy: Ott helyben kiderül, hogy mi a szitu és akkor nem kell feleslegesen aggódni meg ezen filózni. 18/F
2010. máj. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hm ismerős, mivel tökre bejött 1 csajszi suliból, többször beszéltünk, sztem énis bejöttem/jövök neki, de időközben rájöttem h nem tudnám elképzelni magam mellette és már nem akarok tőle többet=/ ilyen az élet

17/f

2010. máj. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy félénk, nem mer tovább lépni!
2010. máj. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

suliba mindig néz,odajön hozzám,megpuszil,csak neten nem beszélünk.

jó lenne ha elhívna már valahova...

2010. máj. 17. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!