Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tegyek?

Figyelt kérdés
Tavaly belém volt zúgva egy fiú, de elutasítottam, mert mással jártam...aztán nyáron összejöttem egy másik fiúval, de most szakítottunk...szeretem nagyon, de ő már becsajozott és nem fogad vissza :/// én meg csak úgy tudnám elfelejteni, ha járnék egy másik fiúval...arra gondoltam felkeresem azt a fiút akinek tetszettem...egy suliba is járunk és ráírtam fészen, de úgy veszem észre zavarba van...pl sétálni is elhívtam, de zavarba van én úgy veszem észre...hogy közeledjek hozzá? :) Hogy adjam tudtára, hogy járnék vele?
2013. febr. 8. 20:16
 1/2 betlindis ***** válasza:
sehogy. szemétség egy másik embert eszközként (=búfelejtőként) használni. ez kihasználás.
2013. febr. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Olyan romantikusak ezek a mai fiatalok, meghatódok
2013. febr. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!