Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány ugyan mondtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány ugyan mondtam neki hogy szerelmes vagyok belé meghogy tetszik meg mindent de elég jó barátok vagyunk és szerintetek mit mondjak, csináljak hogy összejöjjek vele?

Figyelt kérdés
2010. nov. 11. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Jöjj össze vele.
2010. nov. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Moszuke ***** válasza:
29%

jó.. és mit reagált arra amikor szerelmes vallottál neki?

mert ha ő is így érezne akkor már összejöttetek volna..

2010. nov. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerelmet vallani...legnagyobb baromság, amit nőzéskor tehetsz. Mégis mit akartál vele elérni? Szerelmet vallasz, és majd a nyakadba borul, hogy "Ééédes, erre a pillanatra vártam az idők kezdete óta! Én is szeretlek!" ? Mert ilyen csak a filmekben van. Mondhatnám úgy is, hogy elbaszarintottad.


Amúgy legyél vele minél többet, legyél különleges, vidd olyan helyre, ahova más nem vinné. Meg olvasgasd a mocsokmacsok.hu-t, a csajozasitanacsok.hu-t. Aztán az alkalmas pillanatban smárold le. MEG NE KÉRDEZD TŐLE, HOGY JÁRUNK-E!!!

2010. nov. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerelmet vallani jó. A lány örül neki. Legalább megajándékoztad pár perc boldogsággal.
2010. nov. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!