Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek terhes 13 évesen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes 13 évesen?

Figyelt kérdés
Húsz éves a barátom, és már megtörtént köztünk a dolog. nem védekeztünk, mert nem nagyon gondoltam bele a következményekbe. mit csináljak?
2013. febr. 9. 02:07
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
96%

ma 03:02

...megrontásáért. :)


ezt akartad írni :D

Kedves kérdező. A lehető legegyszerübb verziót ajánlom: mond el a szüleidnek. Szerelems voltál és ostoba ez van, ha anyád hisztizni kezd és apád mindkettötöknek lekever egy egy pofont akkor érthető lesz a reakciója. A párodat meg tényleg börtönben fogják k*rogatni :)

2013. febr. 9. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Először is egy óriás tapshalmaz mindkettőtöknek...Neked mert 13 évesen annyi eszed sincs amennyi látszik...másrészt a 20 ÉVES "barátodnak" is hogy ennyi esze van, hogy kezd egy 13 évessel plusz még annyi esze sincs hogy gumit húzzon fel...

Ha kárörvendő lennék akkor erre hogy "nem nagyon gondoltam bele a következményekbe." azt mondanám, hogy remélem hogy az vagy és legalább tanulsz az esetből, de nem mondom ezt mert csak szánni tudlak a felelőtlenségedért...

Mondd el anyudéknak és irány a nőgyógyász...ne tesztezz, biztosabb az orvos!


L23

2013. febr. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a mai lányok basszus.13 éves koromban még játszottam nem a f*szon járt az eszem már bocs.:D Gartulálok,az igen értelmes "párodhoz"is.
2013. febr. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Remélem jó pár évig hűvösre kerül a pasi!
2013. febr. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
89%
i don't want to live on this planet anymore
2013. febr. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha b_szni volt eszed, máskor védekezni is legyen. Csak remélni tudom, hogy nem vagy terhes!
2013. febr. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Elmondtam anyukámnak. Apa még nem tudja. Elmegyünk holnap a dokihoz, veszünk tesztet.
2013. febr. 9. 17:02
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Hogy fogadta Anyukád?
2013. febr. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Remélem a pasi a rendőrség vendégszeretetét fogja élvezni jó pár évig!!!
2013. febr. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Elég rosszul fogadta.. Bár nem csodálkozom. Megbántam, és ezt látta rajtam, megbeszéltem vele a dolgot.
2013. febr. 9. 17:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!